Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 313
Ömerg21
1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 23:05

merhabalar ilk başta fikri zikri ne olursa olsun bir kenera bırakıp tüm arkadaşlara değerli üyelerimize selam ve saygılar.
sizden ricam bu sitenin emektarlarından biri olarak lütfen kısır tartışmlara girmeyelim. ha mutlaka pürüzler olur yapacak bir şey yok görmezliktn gelip diyarbakırımıza değerlerimize odaklanalım.herkesin düşüncesi benim baş tacımdır.saygı duyarım bu başlıklarda artık siyaset olmamalı.herkesime eleştiri de yapılır hizmeti olursada destek beyanlarında bulunmalı kimse bunu bir art niyet olarak baz almamalı . şu an kent olarak kritik bir dönemeçten geçiyoruz şu ana kadar hizmetler tabikide güzel ve kayde değer.ama yeterli mi tabikide hayır.benim öngördüğüm şu ana kadar yapılan hizmetler önceki dönemlerden kalma her şeyi hazır projelerdi cumali bey bunu iyi değerledirip güzel hizmetlere dönüştürdü . bundan böyle farklı bir kulvar açması lazım hizmet yönünden bundan kanaatim cumali beyin hükümetinde sonuna kadar destek vermesi sebebiyle başaracağı yönünde umarım yanılmam

taygun21
1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 23:27

Tesekkürler Ömer tek derdimiz Diyarbakır zaten yıllardır bunun için bu sitede çaba gösterdik .Hiçbir zaman siyaset derdine düşmedik.Memleketin reklamini yapmak ,olumsuz önyargıları ve bu şehre at gözlüğüyle bakanların algısını degistirmek derdindeyken kendi içimizde enerjimizi tükettik.Bir çok eski Diyarbakirli arkadasla sitede tartışmalar yaşasak da ortak payda Diyarbakirdı şu an malesef seviye yerlerde .Misafirlik sistemiyle kalite düştü.Burda sehirle ilgili resim video proje paylasimlarindan ziyade adeta siyaset arenasına dönüştürüldü.Art niyetli ve önyargılı şekilde sitede uzun yıllardır paylasim yapan emektarlara saldiriliyor.Bizim amacimiz siyaset degil Diyarbakir dedik anlatamadık.Herkes birbirine saygili olmak zorunda.Farkli düşûnmek zenginliktir şiddete meyil edilmediği sürece.Ne bu sitedeki arkadaslar benim gibi düşünmek zorunda ne de Ben onlar gibi.Onlar öyle kalsın Ben böyle kalayım.Ortak konumuz Diyarbakir olsun.Bu konuda son kez yaziyorum herkese iyi aksamlar

osman21
1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 23:32

Alıntı:
merhabalar ilk başta fikri zikri ne olursa olsun bir kenera bırakıp tüm arkadaşlara değerli üyelerimize selam ve saygılar.
sizden ricam bu sitenin emektarlarından biri olarak lütfen kısır tartışmlara girmeyelim. ha mutlaka pürüzler olur yapacak bir şey yok görmezliktn gelip diyarbakırımıza değerlerimize odaklanalım.herkesin düşüncesi benim baş tacımdır.saygı duyarım bu başlıklarda artık siyaset olmamalı.herkesime eleştiri de yapılır hizmeti olursada destek beyanlarında bulunmalı kimse bunu bir art niyet olarak baz almamalı . şu an kent olarak kritik bir dönemeçten geçiyoruz şu ana kadar hizmetler tabikide güzel ve kayde değer.ama yeterli mi tabikide hayır.benim öngördüğüm şu ana kadar yapılan hizmetler önceki dönemlerden kalma her şeyi hazır projelerdi cumali bey bunu iyi değerledirip güzel hizmetlere dönüştürdü . bundan böyle farklı bir kulvar açması lazım hizmet yönünden bundan kanaatim cumali beyin hükümetinde sonuna kadar destek vermesi sebebiyle başaracağı yönünde umarım yanılmam

Kesinlikle haklısın ömer kardeşim. zaten biz üyeler arasında pek bir sorun olmuyor. Mutlaka arasıra fikir ayrılıklarımız oluyor. ancak üyeler birbirini tanıdıkları için tartışmamız belli bir seviyenin altına inmiyor. (çoğunlukla ) Ancak bazı misafirlerin yazdıkları kışkırtıcı mesajlara cevap yazmamız sorunu büyütmekten başka bir işe yaramıyor. Bazı misafirlerin de özellikle bunu yaptığını düşünüyorum.

Sanırım bu sorunun da tek bir çözümü var. " misafir ne yazarsa yazsın, kaale alıp cevap yazmamak." cevap yazmadığımızda kendileri de bir süre sonra ya yazmayı bırakacak ya da üye olacaklardır.

Misafir 3c7

3 hafta önce - Çrş 20 Arl 2017, 17:40

kuruçeşme mardin yolu neden bakımsızdır hat arabaları kırmızı ışıktan geçiyor kavşaklarda heralde kamera yok mesai saatinde trafik felç oluyor bağlar ara sokaklarda bile trafik felç oluyor. Mardin -batman yönüne giden kamyonlar araçlar ilçe otogarı- otogar - Havalimanı'na giden ve şehrin hat arabaların çoğunlukla kulandığı bu bulvarda Şanlıurfa bulvarı gibi köprülü kavşak yapma zamanı gelmiş vede geçiyor hayır çok maliyetli oluyorsa dersen b 10-15 metrelik kaldırımları biraz kısaltsınlar 4-5 şerit ortaya çıkar birde orda araçlar park yapılmamalıdır bunun için o bölgeye katlı otopark yapılsa biraz rahat akıcı bir trafik seyreder yayalar içinde üst geçitler orda çoğaltılmalıdır benim haricimde şehrin yüzde/70'i bu yolu kullanıyor inşaalah bu duruma en kısa sürede yetkililer bir el atar gerek büyükşehir belediyesi gerekse Kgm bunu için en kısa sürede çalışma yapmalıdır

taygun21
3 hafta önce - Cum 22 Arl 2017, 21:20

Tarihi Kırklar Dağı'ndaki 725 konut için yıkım ihalesi yapıldı

https://www.google.com.tr/amp/m.milliyet.com.tr/a ...m-2577729/

Diyarbakır'da tartışma konusu olan konutlar için Büyükşehir Belediyesi'nin geçen hafta yıkım ihalesi yaptığı ve ihaleyi alan firmanın da çalışmalar bittikten sonra yıkıma başlayacağı öğrenildi. İhale ile ilgili açıklama yapmayan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yıkım için belediye meclisinden karar alınıp alınmadığı ve ihale şartları konusunda, hazırlıkların tamamlanmasından sonra kamuoyunu bilgilendireceklerini söyledi.

sayfa 313
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler