Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Cebeci inönü stadı
123 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ocenkis
10 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 10:32
Ankara Cebeci inönü stadı

Cebeci Stadı Terk Edilmiş Bakımsız Görütüsü Veriyor
Genler Tarftarı Ancak Orayı Doldurabilir
19 Mayısta Cok Boşluklar Oluyor Göze Hoş Gelmiyor
Tabi Gençler Tartarları Buna Alınmasın

mali06
10 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 11:40

Ankara'nın acilen yeni bir stada ihtiyacı var.Gerçekten 19 Mayıs Stadyumu ve İnönü stadı Ankaramıza yakışmıyor.

emreberkay
10 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 12:31

aslında ankaranın en iyi yerine Türkiye'nin en büyük stadını yapmaları gerekir.melih gökçek bıraksın uçaklı restoranı filan da Ankara'nın ihtiyaçlarını karşılasın.Onun rükuş projeleri yüzünden Ankara gelişemiyor adam gibi.

enderbediz

10 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 13:25

Cebeci stadı modernize edilirse Gençlerbirliği de Gençlerbirliği OFTAŞta orada oynayabilir aslında.. Ama bu imkansız görünüyor. Gençlerbirliği OFTAŞ 19 Mayıs Stadında oynayacağnı açıkladı ancak ben Sincan Şehir stadının tribünlerinin yeniden yapıldığını görünce Sincana gelebleceklerini düşünüyorum..

seyfettindemirağ

10 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 22:46

Bencede Sincan'daki stat çok güzel oldu.Ankaragücü ve Gençlerbirliği 19 Mayıs Stadyumunda Ankaraspor ve Oftaş Sincan'da oynamalı

seferoglu

10 yıl önce - Prş 31 May 2007, 09:48

BJK-FB-GS ile oynanacak maçlarda 19 mayıs zaten mecbur kullanılacak. Diğer maçlarda İnönü ve 19 Mayıs olması çok da önemli değil. Sincan stadı uzak , gelen o kadar çok olmaz.

ocenkis
10 yıl önce - Prş 31 May 2007, 09:51
19 mayıs

arkadaşlar simdi lige bakarsanız G.B. ve A.G. kayıp etikleri hep kendi sahalarında
19 mayısın zemini ve kapıları cok kötü.... stat lazım ama taraftar az
geçler 19 mayıs'ı dolduramıyor ama parası var cebeciyı modernize edilebilir zaten
G.B. baskanıda orayı istedi ama B.Ş. oraya oto park yapmayı düşünüyormuş.....
bu arada oftasında Çorum Spor'a satılması gündemde

Alper K2
9 yıl önce - Pts 19 May 2008, 15:08

bence Genclerbirligi Oftas da BB Ankaraspor da ya satilsin ya da Ankara'nin 2 köklü ekibi Gencler ile Ankaragücü ile birlessin artik !!! Böyle seyircisiz takimlar ligin kalitesini iyice düsürüyor ve Ankara gibi önemli bir sehrimizin gücü 4 takima bölünerek yok oluyor.
Yazik... Stadlar berbat, zemin berbat...
Isterdim ki hepsi birlessin ve 1 tane adam gibi iddiali bir takimi olsun güzel baskentimizin.
O zaman güzel ve modern bir arena da yapilir ve kaliteli ve iddiali futbola hasret baskent halki da o stadi doldurur...

umucu
9 yıl önce - Prş 13 Ksm 2008, 03:32

tff.org'a gore cebeci nin kapasitesi 35500 mus.o kadar varsa bu stad niye superlig ekipleri tarafindan kullanilmiyor?

mhkose
8 yıl önce - Prş 16 Nis 2009, 00:59

Alıntı:
tff.org'a gore cebeci nin kapasitesi 35500 mus.o kadar varsa bu stad niye superlig ekipleri tarafindan kullanilmiyor?

gerçekten çok şaşırdım. 35500 kapasiteli gözükmüyor..aksine daha ufak gözüküyor..ancak eleştrilere katılıyorum..çok bakımsız..aslında elden geçirilse,biraz kapasitesi de artırılsa çok muhteşem olur..o zaman gençler de oftaş'ta ve isteyen diğer ankara kulüpleride oynayabilir..

Stad yenilense,kapasitesi 50000'e çıkartılsa gerçekten çok güzel olurdu..ama nerdeee..

Alıntı:
aslında ankaranın en iyi yerine Türkiye'nin en büyük stadını yapmaları gerekir.

şöyle 130000 kişilik stad ankaramıza çok yakışırdı..Adıda "Ankara Atatürk Olimpiyat Stadyumu"
hayali bile çok güzel doğrusu.. ..ancak kaderi İstanbul'daki olimpiyat stadı gibi olursa o kadar yatırıma yazık olur..buna da dikkat edilmesi gerekir elbette...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet