Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Melih Yavuz
15 yıl önce - Pts 28 May 2007, 20:06
[İST-F2.81] - İstanbul'un Fethinin Törenleri Nedeniyle Kapanacak Olan Yollarİstanbul’un fethinin 554. yıldönümü dolayısıyla yarın düzenlenecek tören nedeniyle bu akşamdan itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.

     İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bazı yollar, bu akşam saat 22.00’den, yarın yapılacak kutlama törenlerinin bitimine kadar trafiğe kapanacak.

     Bu süre içerisinde Fatih 10. Yıl Caddesi, bu caddenin Seyitnizam Caddesi ile birleşmiş olduğu noktadan Prof. Muammer Aksoy Caddesi ile birleştiği yere kadar olan bölümü, Belgradkapı yolu Göğüs Hastalıkları Hastanesi önü, Asım Kazancıgil Caddesi kesişim noktası ile Silivrikapı Hisaraltı Sokak, trafiğe kapalı kalacak.

     Sürücüler için önerilen alternatif yollar ise şöyle:
     "Topkapı istikametinden gelenler Mevlanakapı’dan Zeytinburnu Mevlevihane Caddesi’ne giriş yaparak Davutpaşa-Kazlıçeşme yolundan Seyitnizam Caddesi kavşağından Asım Kazancıgil Caddesi’ni takiben, Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi kavşağından Balıklı Kazlıçeşme Yolu Ermeni Hastanesi kavşağı Zakirpaşa Sokak’tan Abay ve Zübeyde Hanım Caddesi’nden Zeytinburnu Belediye Başkanlığı üst geçit köprüsünden Sahil Kennedy Caddesi’ne çıkabilecek.

     Yedikule istikametinden gelenler ise Zeytinburnu Belediye Başkanlığı köprüsü üzerinden Abay Caddesi, Zakir Paşa Sokak Ermeni Hastanesi kavşağı, Asım Kazancıgil Caddesi Seyitnizam Kavşağı, Davutpaşa Kazlıçeşme Sokak’tan Mevlanakapı’ya geçebilecek."


Kaynak

Bu sefer dikkatli olalım boşu boşuna trafikte mahsur kalmayalım.


ANA SAYFA -> ULAŞIM