Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Hangi Otobüs Firmasını Tercih Edersiniz? NEDEN?
123 ... 626364   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1

Hangi Otobüs Fimrasını Tercih Edersiniz?
ULUSOY 16.0%  16.0%  [36]
KAMİL KOÇ 20.4%  20.4%  [46]
HAKİKİ KOÇ 0.4%  0.4%  [1]
METRO 10.2%  10.2%  [23]
NİLÜFER 14.2%  14.2%  [32]
VARAN 17.8%  17.8%  [40]
PAMUKKALE 7.1%  7.1%  [16]
DİĞER (Açıklama Yapınız) 13.8%  13.8%  [31]
Toplam Oy : 225

alimsad.gökhan
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 14:15
Hangi Otobüs Firmasını Tercih Edersiniz? NEDEN?

Günümüzde bir çok otobüs firması var.her bölgenin her ilin ayrı bir otobüs firması var.Ben ortak olarak en çok tanınmış firmaları göz önüne alarak bu şekil bir uygulama yapma çabasında bulundum.Bir çok otobüs firması var her keseye göre farklı tabikide.Siz Hangisini Tercih Edersiniz?
                                                                                                   saygılarımla
                                                                                                  alimsad.gökhan

Cüneyt AKIN
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 14:19

BOSS ulaşımda yeni bir çığır açtığı için BOSS u tercih ederim.

hakan_0403
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 14:29

çok kaliteli bir firma müşteri hizmeti gerçekten harika güleryüzlüler trafik kurallarına uyuyorlar işte bu sebepler beni nilüfer turizm e yöneltti

Alper Can 94
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 14:47

Ben oyumu Metroya verdim çünkü hizmet çok kaliteli ayrıca Metronun bayisi evimizin önünde. Servisine bindiğimiz zaman hemen evin önünden biniyoruz. Trafik kurallarına da uyuyorlar.

turgutharun

10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 14:52

Kamil Koç'un Rahat Hatından oldukça memnun kaldım.Rakiplerinin aksine çok uygun fiyatlarla çok güzel ve çok iyi hizmet vermekteler.Oyum Kamil Koç'a Geçmişinin tecrübesi ve geleneklerini koruyan ender firmalardan biri.

melih
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 14:54

Burdaki firmalarda en iyi hizmet maddiyatı boş verirsek Ulusoyda. Fiyat/Performans olarak bakarsak Kamil Koçtadır.

Atilla Kuru
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 17:30

Bence en kalitelisi Varan ve Ulusoy ancak fiyatları malum.Diğer firmalar içinse eğer otobüs önemliyse Metro,hizmet önemliyse Kamil Koç derimAncak bu hangi güzergahta yolculuk yapıldığına da bağlı.Mesela ben Bursa-İstanbul arası Nilüfer'i tek geçerim İzmir-Antalya arası Pamukkale doğu karadenizde ise Metro...Ama ne yazık ki asıl seyahat ettiğim yer olan Çanakkale'de Hep Truva'ya mecburuz

Cem Telgeren
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 17:38

Bir Bursa'lı olarak gerçekten de kurulduğu ilk günden itibaren şehirlerarası otobüs yolculuğuna farklı bir hizmet anlayışı getiren şehrimizin firması Nilüfer Seyahat'e verdim oyumu. Eğer gideceğim şehire Nilüfer'in seferi varsa o yolculuk için Nilüfer Seyahat'i tek geçerim. İkinci tercihim ise genellikle Nilüfer Seyahat'in servisinin olmadığı güzergahlar için şehrimin bir diğer köklü seyahat firması Kamil Koç olur.

neşetyıldız

10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 18:05

Metroyu tercih ederim ,her şehirde,ilçede ve hatta kasabalarda dahi bilet bulma şansına sahipsiniz,hemde fiyat olarak uygun bir firma.Türkiye nin her köşesine ulaşabilirsiniz.

alican_mert
10 yıl önce - Cum 25 May 2007, 18:08

Şu an Ağrıda bulunmam dolayısıyla biraz uzun bir firma ismi var ama Öz Lider Patnos Tur'u tercih ediyorum.Gide gele bir çok kaptanı tanıdık.BU da uzun süren yol için büyük bir avantaj oluyor.

Ama batıda olduğum vakitlerde PAMUKKALE turizmi tercih ederdim.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 626364   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM