Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Murat Boran
10 yıl önce - Sal 20 Mar 2012, 22:41

Ön panel toplanmış sağlam gözüküyor

(+)

O Kapak nedir bilmiyorum.

(+)

Üst katta sorun yok.

(+)

Motorun bu bölgesine yapılmak istenen müdaheleyi maalesef anlayamadım

(+)

Genel olarak otobüs gayet temiz ve toparlanmış.

(+)

(+)

Fotoğraf yüklemekten pek anlamıyorum. Umarım site kurallarına aykırı değildir. Aykırı ise silinebilir.
Saygılarımla...

:BARIŞ:

10 yıl önce - Çrş 21 Mar 2012, 00:39

Bu araç hat'ta çalışırkende aynen bu şekildeydi, toplanmışa hiç benzemiyor. Bekleyip göreceğiz artık..

Murat Boran
10 yıl önce - Çrş 21 Mar 2012, 12:31

Şöyle ki ;
Bu araçların hepsi hurdaya gitmeden önce incelediğimde kimisinin motoru sökülmüş , kimisinin direksiyonu ve ön paneli sökülmüş , kimisinin üst kat merdiveni altında bulunan eletrik aksamının parçalanmış olduğunu görmüştüm. bu sebepten ötürü toplandığını söyledim. Yoksa kesinlikle bir yenileme yok otobüste.

Gökhan AsGül
10 yıl önce - Çrş 28 Mar 2012, 21:23

İkitelli garajında beyaz bir OPTARE olduğunu duydum. Haberi olan, garajda casusu olan varsa, bi haber etsin de öğrenelim neyin nesidir?

10 yıl önce - Pts 02 Nis 2012, 13:42

Tarihe karışmış bir Manzara.. Daf Optare - Boğaziçi Köprüsü Anadolu Yakası yönünde..

(+)

Murat Boran
10 yıl önce - Çrş 04 Nis 2012, 15:36

Şu anda bile 94-059'u garaj içinde gezdiriyorlar. 10 Dakika evvel hareket halindeydi araç. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum

Cihan91
10 yıl önce - Çrş 04 Nis 2012, 16:44

Çift katlı otobüslerin birer birer trafikten kalkması olumsuz bir durum, solo otobüslere nazaran daha fazla kapasiteye sahip olmaları nedeniyle aslında iyi bir alternatifti. Çitf katlı otobüsler tamamen tarihe karışmaz inşallah, en azından merkezi hatlarda çalıştırılmaya devam edilmeliydi bence.

m cengiz nalcakan
10 yıl önce - Çrş 04 Nis 2012, 17:34

İETT'nin çift katlı alma konusunda bir girişimi yok sanırım kesinlikle gerekli İstanbul'a.

Murat Boran
10 yıl önce - Cmt 28 Nis 2012, 13:30

Epeydir fırsat bulamadığım için üzgünüm. Arkadaşlar "SON" kalan DAF Optare (Kapı No: 94-059) Anadolu Garajı'ndan ayrılmıştır. Öğrendiğim kadarıyla hibe yoluyla bir belediyeye satılmış. Ancak garaj içinde olmama karşın net birşey bilen kimsenin olmaması çok kötü. Yaklaşık 2-3 hafta önce aracı görmeye bir grup insan geldi. Sonra arabayı çalıştırdılar ve alıp götürdüler.
Aracın Yedikule hurdalıkta olduğunu sanmıyorum ama duyumlarından birisi de bu Optare'yi devralan belediyenin turistik gezi için kullanacağı yönünde.. Anadolu Garajı şoförlerine sorarak durumu araştırmaya devam ettiğimin bilgisini vermek istiyorum. ancak dediğim gibi otobüsü çalıştırarak götürdüler..
DAF Optare macerası ne yazık ki son bulmuş durumda.. Üzgünüm.

10 yıl önce - Cum 06 Tem 2012, 00:34

93-060 Boğaziçi Köprüsü, KGS gişelerinden henüz çıkmış iken..
15 Mart 2011

(+)

sayfa 13
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM