Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
messiah_haktan

15 yıl önce - Cmt 19 May 2007, 13:11
[İST-C6.36] - İstanbul Metrosu Maketi [Kes-Yapıştır]

Baska bir forumdan iki Venezuela'li üye Istanbul'un metrosunun maketini yapmis. Kendi baskentlerinde de ayni tip metro araci kullanildigi icin Istanbul metrosu ilgilerini cekmis. Nereye koyacagimi bilemedigim icin yeni baslik actim, hem daha cok meraklinin ilgisini de ceker. Maket yüksek kalitede. Isteyenler profesyonel sekilde matbaada kuse kagida orjinal büyüklügünde bastirdabilir! Eminim "Ulastirma hastasi" üyelerden cogunun ilgisini cekecektir!    

http://rcammalleri.googlepages.com/PaperMetrov1Istanbul.jpg

Örnek:

En son messiah_haktan tarafından Pzr 20 May 2007, 02:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Cmt 19 May 2007, 23:52

Link pasife düşmüş. Sayfann olmadığı bilgisi geliyor ekrana...

Akın KURTOĞLU

messiah_haktan

15 yıl önce - Pzr 20 May 2007, 02:26

Buyur Akin abi, bu linkin calismasi lazim:

http://rcammalleri.googlepages.com/PaperMetrov1Istanbul.jpg  

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pzr 20 May 2007, 03:22

Haktan'ın linkindeki çizim son derece enteresan... Bombardier'lerin ya da ABB'lerin de bu tarz çizimlerinin bulunduğu linklere ulaşabilen olursa, buraya iliştirebilir.

Akın KURTOĞLU

burakerkıral

15 yıl önce - Pzr 20 May 2007, 20:35

güzelmiş beğendim kartona bastırıp maketini yaparım artık...   aynen bu şekil vapur gemi ve çeşitli deniz vasıtlarının çaalışmalarını bulursanız linkini yazarsınız çok daha iyi olur...

Mehmet Kasım
15 yıl önce - Pts 21 May 2007, 16:56

Müthiş bi detayı yakalamış Haktan.Venezüela'ya da satmışlar he bu metroladan.Vay bee.Kategoriye bak

Bizdeki  Chavezciler duymasın

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pts 21 May 2007, 18:40

Bombardier Cadde Tramvaylarımızın da maketi vardır muhtemelen. Aransa kimbilir neler bulunur... Ayrıca Bombardier'ler, Fransız malı o "baton pasta kılıklı" şekilsiz setlerden çok daha estetikler... (Benim tanıdığım Haktan, kısa sürede bunlara da muhakkak bir şekilde ulaşır )

Akın KURTOĞLU

messiah_haktan

15 yıl önce - Pts 21 May 2007, 18:54

Akin abi bunlar siparis üzerine yapilmis maketler Venezüela'li iki forum üyesi kendi sehirlerinde ki metronun maketini yapmis. Sonra Istanbul'da ki metro ile ayni metro araclarini kullandiklarini görünce bir tane de hatirimiza Istanbul icin yapmis.

Onlarin metro araclari:

fatih atalan
14 yıl önce - Pzr 16 Eyl 2007, 02:38
metro vagonu maketi

Orjinal boyutlarda birkaç kes-yapıştır da benden.

Kağan KURTOĞLU

14 yıl önce - Sal 13 May 2008, 21:20

çok ilginç acaba o maketi neden yaptılar merak ettim çok güzel olmuş ellerine sağlık adamların

sizede teşekkürler

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM