Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
mustafa sert
12 yıl önce - Pzr 06 Oca 2008, 13:49

TCG Yarhisar ve TCG Akhisarın inşasının tamamlanıp,denize indiriliş töreni.1964

(+)

(+)

TCG Yarhisar. 1964

(+)

kaynak: www.navsource.org

kemalcanhakkı

12 yıl önce - Çrş 02 Nis 2008, 18:37

(+)

yusufdemiro4
12 yıl önce - Prş 17 Nis 2008, 16:44

tcg p113 yarhisar gemisi uzun yıllar güneydeniz saha kom. yani izmirde bulunmakta idi bu resim p113 yarhisar gemisinin izmir körfezinde çekilmiş resmi
ayrıca hisar sınıfının son gemisi p116 koçhisar türkiye de ilk imal edilen şavaşgemisidir!

Süha
11 yıl önce - Sal 04 Ksm 2008, 22:33

(+)

cenk CAMCAY
11 yıl önce - Prş 14 May 2009, 11:10

Yarhisar Müze gemisinin 100 bininci ziyaretçisi olan Ulaşlı Nuri Bermek İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Gökberk Gökalp'e sürpriz kutlama yapılmış.

Alıntı:
GÖLCÜK BELEDİYESİ YARHİSAR MÜZE GEMİSİNİN

100 BİNİNCİ ZİYARETÇİSİNE SÜRPRİZ

Gölcük Belediyesinin Kavaklı sahilindeki TCG Yarhisar Müze gemisine gösterilen yoğun ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Her yaştan ve herkesimden insanların büyük bir merakla ziyaret edip incelediği Yarhisar Müze gemisini 100 bin kişi ziyaret etmiş bulunuyor.

Gölcük Belediyesi Müze gemi yetkilileri tarafından hazırlanan bir program sonucunda, Babası ile birlikte Yarhisar müze gemiye ziyarete gelen Ulaşlı Nuri Bermek İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Gökberk Gökalp 100 Bininci ziyaretçi olmanın sevincini yapılan sürpriz kutlama ile yaşadı.

100 Bininci ziyaretçi nedeniyle Yarhisar Müze Gemisinde tertip edilen törende ,Gölcük Belediye başkanı Mehmet Ellibeş,Başkan yardımcısı Mehmet Olgun,Hasan Özer, AK parti ilçe Başkanı Mevlüt Demir ve Yönetim kurulu üyeleri,Belediye birim müdürleri ile davetliler hazır bulundu.

Belediye Başkanı Ellibeş Müze gemi Yarhisar’ın 100 bininci ziyaretçisine özel olarak hazırlanan Teşekkür belgesini ve geminin üç boyutlu minyatüründen oluşan hediyeyi Gökberk Gökalp'e verdi ve kutladı. Tören duygulu ve mutlu anların yaşanmasına neden olurken 100 bininci ziyaret anısına toplu bir hatıra fotoğrafı çekildi.

http://www.degirmenderehaber.com/detay.asp?id=9360

sayfa 3
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler