Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
Misafir 7355

5 yıl önce - Cum 22 Ağu 2014, 14:40

Bu günki basın toplantısını düzenleme amacını anlayan varmı ? Dünden duyurup spekülasyonlar oluşturup sonradaa baakın ben olduğum durduğum yerdeyim diyerek milletle dalga geçmekmi pek çözemedim ben.

Misafir 9a1

3 yıl önce - Sal 24 Ksm 2015, 21:42

Binali YILDIRIM,ulaştırma alanında onlarca fahri doktora ödülü kazandı ve ido genel müdürlüğü yaptı,denizcilik alanında çok sayıda faaliyeti oldu,bakanlığın ismide sırf denizcilik değil havacılık'ıda kapsadığı halde denizcilik eki ibaresi aldı,lütfi elvan o makama yakışmamıştı,hiç bir faaliyetide olmadı,sadece kendi memleketi karaman'a hızlı tren gitsin diye,nüfusu çok düşük olan o ile hızlı tren çalışması başlattı.Hızlı trenin esas amacı nüfusu 1 milyon üzerindeki illeri kapsamakken,nüfusu 200.000'lik karaman'a hızlı tren getirerek gereksiz iş yaptı.O makamı hak eden kişi eninde sonunda geri döndü,hayrolsun.

huseyin yildirim
3 yıl önce - Sal 24 Ksm 2015, 22:48

bari bu donem kendi memeketinin yolunu yapsa malatya erzincan arasinda yol yok

Misafir f21

3 yıl önce - Sal 24 Ksm 2015, 22:52

Binalı YILDIRIMI özlemiştik be !
Bakan seçilmesi iyi oldu.
Allah yardımcısı olsun.

Misafir 9a1

3 yıl önce - Sal 24 Ksm 2015, 23:44

Ulaştırma bakanı binali yıldırım döneminde tcdd genel müdürü süleyman karamanı,kendi memleketlisi olarak bürokratı yapıp tcdd genel müdürlüğüne atamıştı,10 ay önce tcdd genel müdürlüğüne atanan ismi başka bir birime kaydırıp yeniden kadrolarda değişiklik yapacakmı,ilerleyen günlerde göreceğiz.

Misafir 779

3 yıl önce - Çrş 18 May 2016, 21:50

Büyük ihtimal binali yıldırım olacağı ancak insiyatif kullanıp cumhurbaşkanının başka bir isim isteyeceği konuşuluyor,eğer binali yıldırım olursa bakanlık koltuğuna kim oturacak,merak konusu?

landi
3 yıl önce - Çrş 18 May 2016, 21:57

Çok seviyorum takdir ediyorum ama ne zaman aklıma banliyöler,YHT ye feda edilen trenler gelse derin bir ah çekiyorum.

kunteperim
3 yıl önce - Çrş 18 May 2016, 22:25

"Keçinin olmadığı yerde koyuna Abdurrahman Çelebi derler" atasözü de ne cuk oturuyor bazen.

Süha
3 yıl önce - Çrş 18 May 2016, 22:38

Körfez köprüsünde bize verilen sürpriz ücreti duymak için merakla bekliyorum.

mafakyanc

3 yıl önce - Çrş 18 May 2016, 22:54

Alıntı:
"Keçinin olmadığı yerde koyuna Abdurrahman Çelebi derler" atasözü de ne cuk oturuyor bazen.

Pardon ama burada ince bir ironi var da, ben mi anlayamadım?

Benim bildiğim o atasözü "Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler..." şeklindedir de!!!

Ancak araştırdım; çok fazla yaygın olmasa da "Keçinin olmadığı yerde koyuna Evliya Çelebi derler..." diye bir diğer atasözü varmış!...

sayfa 18
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM