Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Ikea
« önceki   1234567   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
yalçın1881
1 yıl önce - Pzr 27 Mar 2016, 15:38

Genelde Türkiye'de IKEA mağazaları Forum Avm'leri bünyesinde açılmakta...Ancak umarım bu sefer inşa edilmekte olan Agora AVM bünyesinde yer alır çünkü Antalya Forum AVM projesi bildiğiniz gibi iptal oldu ve projenin geleceği belirsiz.Bu durumda Agora'da IKEA bulunmazsa Antalya IKEA mağazası için 2020'li yılları beklemek durumunda kalır.

Misafir 637

1 yıl önce - Prş 31 Mar 2016, 17:51

türkiyede kaç büyükşehir var sizce..1 2 3 4 bilemediniz tamı tamına 29 ikea peki kaç tane 6 tane 2si istanbul bir bursa bir izmir bir ankara birde teslim noktası bodrumda yani bütün büyükşehirlerde var yalan bir ifade ya büyükşehir ne bilmiyorsun yada büyükşehir ne demek bilmiyorsun

Misafir 9ce

1 yıl önce - Prş 31 Mar 2016, 18:48

Büyükşehir derken gerçekten büyükşehir olan büyükşehirleri kastetmiştim yani İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa buralara açıldı zaten Adana'ya da açılacak deniliyor eee sırada neresi var tabi ki Antalya bunlar Türkiye'nin en büyük şehirleri yani Adana ve Antalya'ya açılmalı sıradaki şehirler buralar olmalı buralara açıldıktan sonra diğer şehirlere de sırayla açılır ama öncelik buralar olmalı Bodrum'da bile sipariş ve teslim noktası varken koskoca Adana ve Antalya'da bir tane mağazanın olmaması komik.

barisalp
1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 02:01
bodrum ikea

Bodrum da dahi ikea cumlesi komik olmus bodrumun yazlik nufusu 4 milyonu buluyor ve bunun ÷90 i cok ust segment gelire sahip insanlar cogunu istanbullular olusturuyor ve yazin bodrum ekonomisi antalyanin ekonomisine yakindir adanadan kesin fazladir

yalçın1881
1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 11:45

Alıntı:
Bodrum da dahi ikea cumlesi komik olmus bodrumun yazlik nufusu 4 milyonu buluyor ve bunun ÷90 i cok ust segment gelire sahip insanlar cogunu istanbullular olusturuyor ve yazin bodrum ekonomisi antalyanin ekonomisine yakindir adanadan kesin fazladir

Bence 'Bodrum'da dahi' ifadesini kullanan arkadaşım çok da yanlış bir ifade kullanmamış. Aşağıda yazacağım iki önemli nedenden dolayı Bodrum'un yazın nüfusunun kaç olduğunun ve bunların gelir düzeyinin ne olduğunun IKEA kurumsal politikalarıyla zerre alakası yok;

1 - IKEA fiyatlandırmasıyla dünyanın her yerinde orta gelir düzeyine sahip insanlara hitap eder.Bu nedenledir ki 20-30 TL'ye bir sehpaha alabilir veya Restaurant'ında 8 liraya karides salatası yiyebilirsiniz. Dolayısiyle Bodrum'un yaz aylarındaki yüksek gelir düzeyi Mudo Concept ve Casa gibi firmalara cazip gelir, IKEA'ya değil...

2 - IKEA sezonluk çalışan,3 ay kazanıp 9 ay bu kazandığından yiyen turistik hediyelik eşya satan bir mağaza değildir, 12 aya eşit yayılan pazarlarla ilgilenir.

Teslim sipariş noktasının Bodrum'da da olmasının sebebi yazlıkların toplandığı bölgelerin ortasında yer alıyor olması olabilir. Bodrum'da IKEA teslim noktası olması demek bu noktanın 12 ay boyunca toplam nüfusu 2 milyona yaklaşabilen 5-10 ilçeye yakın hizmet vermesi demek.

Musa07
1 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 00:24

4 milyon nüfus da abartı nın üst segmentinin de üstü olmuş zaten. 2 milyon dahi misli ile çok.

M. Ali Özdoğan
1 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 14:27

Antalyada bauhaus banio koçtaş ve daha başka yapı marketler var ikea açılsa ne olacak. Neden bu kadar önemsiyorsunuz, sonuçta adamlar kendi ürünlerini pazarlıyor burada. Sana tek faydası asgari ücretle işe girmek olur

Pekmezci
1 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 14:29

Ben ikeayı seviyorum, senin gibi kişiler kepezdeki mobilyacılardan alışveriş yapmaya devam etsin.

fatih ozcelik
1 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 00:48

İzmir deki ikea gerçekten çok güzel ben ihtiyacım olmadığı halde duvara monteli raf aldım ve inanın 19.90 a aldım basit bir şekilde monte ettim odamın havası değişti ilk defa böyle bir dekorasyon yaptığımı söyleyeyim o da arkadaşımın yanında geri kalmamak içindi;).içeride ucuza yemekte yenilebiliyor.Antalya ya gelen,yaşayan yabancılar için de gerekli olabilir.

Misafir 8a6

1 yıl önce - Cum 26 Ağu 2016, 21:28

bu ne ikea hastalığı. iki kişi var forumda habire reklam yapıp duruyor. işe mi gireceksin yoksa para mı verdiler sana.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET