Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Ikea
« önceki   123456789   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
ertuğrul koçak

10 yıl önce - Çrş 26 Eyl 2007, 00:16

arkadaşlar kusura bakmayında ikea bu kadar önemli mi... ülkemizin kaynaklarıyla üretilen pekalada işimize ikea dan daha fazla işe yarayacak firma ve ürün var...üstelik bu platformda ne adına yer alıyor onu da anlamış değilim doğrusu... bir sanat baş yapıtı ya da doyumsuz bir antalya manzarası mı anlayamadım doğrusu...

Başdoğan

10 yıl önce - Çrş 26 Eyl 2007, 00:45

Alıntı:
Bence Antalya'da açılması turistlerin de ilgisini çekecektir

Turistlerin ne gibi ilgisini çekecek, anlamakta güçlük çekiyorum...

Halil
10 yıl önce - Çrş 26 Eyl 2007, 01:30

Ortada fol yok yumurta yok iken tartismanin da manasi yok. Bahce mobilyalari icin yaz suresinde kucuk bir ikea vardi, kapandi. Buyuk ikea acilir mi, acilirsa ne zaman olur bilinmez. Su an bir proje yok. Havalimaninda insaat halinde olan bir yer de yok. Var diyen olursa ozelden kaynak ile belirtsin.

Musa07
3 yıl önce - Cum 07 Ağu 2015, 11:44

Bir mimar arkadaştan Altınova Metro market civarında inşaatına başlandığını öğrendim. Ne kadar doğru bilmiyorum.

setra
3 yıl önce - Cmt 08 Ağu 2015, 00:24

Orada yapılan avm Agora yapılıyor

Misafir f8c

2 yıl önce - Cmt 07 Ksm 2015, 20:05

Ne zaman antalyaya açılacak bu maza bütün büyük şehirlere açıldı

yalçın1881
2 yıl önce - Pts 14 Arl 2015, 07:49

Arkadaşlar internette bir arama yaptım ama bir bilgiye rastlamadım,olanlar hep eski tarihli...IKEA'nın Antalya'ya ne zaman ve nerede açılacağı konusunda herhangi bir bilgisi veya duyumu olan var mı?

Misafir cf6

2 yıl önce - Prş 24 Mar 2016, 02:39

İkea bu şehre neden mağaza açmıyor yani daha neyi bekliyorlar buraya mağaza açmak için anlamıyorum gerçekten bütün büyükşehirlere açıldı Adana' da da açılmak üzere inşaatı sürüyor mesela ama nedense Antalya'da hala bir şey yok ne bir proje var ne bir inşaat yıl olmuş 2016 hala bekleyenler var böyle bir şehirde ayıp bu yaptıkları gerçekten.

pyloge
2 yıl önce - Cum 25 Mar 2016, 02:01

Agora AVM'de olacak gibi bir his var içimde.

Misafir 726

2 yıl önce - Cum 25 Mar 2016, 02:26

Umarım dediğin gibi olur bari oraya açsınlar bir mağaza.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET