Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fatih Can
12 yıl önce - Cmt 05 May 2007, 11:20
[İST-G1.129] - İspark Değnekçileri Kökünden Kazıyor

İSPARK değnekçilerin ele gecırdıgı yerlerın beledıyeye tarafından kullanılması ya da yenı park ınsaa edilmesi uygulamasına  bır kac yıl once baslamıstı su an bunun sonucları ıle ılgılı guzel bır haber okuyalım.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/6461677.asp?gid=180

vahitsan

12 yıl önce - Cmt 05 May 2007, 11:46

Eğer adeta hayatımıza ipotek koyan yaratık türlerinden biri olan değnekçilerin hakikaten önüne geçilirse harika bir şey olur ama ben pek ümitli değilim.Çok karamsar olduğumu düşünenler olabilir ama haklı olduğumu düşünenlerde mutlaka olacaktır.Bunlar hiç yoktan birer ikişer türeyip kendi deyişleriyle efsane olmadılarmı?O zaman bunlar gene yok olup kendi küllerinden doğacaklar gibi geliyor bana.Hiç yoktan türedi derken galiba unutkanlık yaptım bunların prototipleri eski kahyalardı sanırım, ama bu insanlar bir işe yarıyorlardı yapabildikleri kadar gönüllü olarak trafiği rahatlatmaya çalıştıkları için vatandaşlarda yanlarından geçerken seve seve bahşişlerini verirler çoğu özürlü olan bu arkadaşlarda hayatlarını böyle sürdürürdü ve böylecede otomatik olarak sosyal bir yardımlaşma ortaya çıkardı.Ama bunlar evrim geçirdi,adeta alimden zalim doğdu koca koca pençeli yırtıcı dişli değnekçi canlıları türedi.

abhazyalı ugur
12 yıl önce - Cmt 05 May 2007, 12:38

burda calışan personel
parayı almakta zorlanıyor bazen bazı kendini bilmezler orda deynekciler dursa mecbur verecekleri park parasını belediye adamı var diye vermiyorlar ve tartışmalar çıkıyor belediyede ğüzel bir cözüm bulmuş bunlar için personele bu araç sahipleri ile fazla tartışmayın plakasını alın diye her akşam alınan plakalara park cezası yazılıyor

Kaptan-ıDeryaİbrahimPaşa

12 yıl önce - Cmt 05 May 2007, 16:38

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=34890

burdan devam edelim İspark konusuna..

Fatih Can
12 yıl önce - Cmt 05 May 2007, 17:52

Acikcasi ben o basliktan devam etmek gorusunde degilim cunku o baslik yapilan uygulamayi direk olarak yeren bir uygulama, orasi elestiri sayfasi gibi olmus acikcasi ama orada soylenenler dogru olsa da yapilan iyi isler de var.

Kaptan-ıDeryaİbrahimPaşa

12 yıl önce - Cmt 05 May 2007, 18:13

bence iki konu sadece İSPARK başlığı altında birleştirilsin ve her türlü konu orada tartışılsın.. denetçilerimizden rica ediyoruz..

ANA SAYFA -> ULAŞIM