Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Faruk Öncan

12 yıl önce - Cum 17 Eyl 2010, 00:34

Eskiler ve yeniler beraber çalışıyor.Hatta Sirkeciden önce eskisine binmiştik sonra anons ettiler ve yeniye bindik.Tesadüf gelirkende giderkende yenisi denk geldi.

swearat
12 yıl önce - Cum 17 Eyl 2010, 19:21

Birde şu avrupa yakasındaki menekşe istasyonunu yeniden yapsalar süper olcak.Tren resmen her iki taraftata eğik bi şekilde yolcu alıp indiriyor.

semih89
12 yıl önce - Cum 17 Eyl 2010, 20:29

Umarım metro tramvay kalitesinde bir banliyo hatta çalışması yapılır ileride , hem araç hem duraklar vs. yönünden. Araçlar çok kaliteli gözüküyor. Sırf bu araçlar için bile tren kullanırım artık uygun olduğunda. Serseri it kopuk tayfası umarım kapıları açmaya çalışmaz yine .

emre yildiz

12 yıl önce - Cum 17 Eyl 2010, 20:34

Bu tren setlerini dün ben de kullandım, Sirkeci'den Florya'ya seyahat ettim...

Olumlu izlenimler; Kendimi Hacı Murat'tan inmiş Passat'a binmiş gibi hissettim, gayet sessiz, klimalı, kapılara yaslanmayınız şeklinde anonslar var, dolayısıyla kapıları zorlayan aylaklardan ortada görünmüyor, daha hızlı ve seri...

Eksiklikler; Kendimi Hacı Murat'tan inmiş Mercedes'e binmiş hissetmem için, rayların yenilenmesi gerekir, çünkü bazı bölümlerde bu tren seti dahi sallanıyor, yalpalıyor, üzerinden metro geçirseniz bu raylarla daha iyisini yapma imkanı yok... Ayrıca, nasıl ki tren setleri yenileniyor, raylar yenilenmeli, aynı şekilde istasyonlarda elden geçirilmeli...

Olumsuz izlenim; Bu tren setleri eskilerine göre daha dar gibi geldi bana, dün Bakırköy öncesinde trene binmek imkansız hale geldi, Bakırköy'de yolcular indikten sonra içerisi ferahladı, mutlaka tren seferlerinin pik saatlerde arttırılması gerekir...Bir diğer sorun benim oturduğum koltukların yanında birisi haşlanmış mısır yemiş olmalı ki, bir sürü oturakta yiyecek artıkları vardı, kontroller ve güvenlik görevlileri arttırılmalı, çünkü insan kalitemizi tren setleri gibi bir anda yükseltemiyoruz...

Cihan91
12 yıl önce - Cum 17 Eyl 2010, 22:09

Alıntı:
Umarım eski setler ortadan kaldırılmıştır.Eski ile yeni bence yanyana işeltilmemeli çok garip bir görüntü oluyor.

Ankara'da da aynı durum sözkonusu. Fakat pik saatlerde yoğun yolcu talebini karşılamak için de gerekli bir durum, eski vagonlar 6lı setler halinde çalıştığı için oldukça faydalı oluyorlar aslında.

swearat
12 yıl önce - Cmt 18 Eyl 2010, 14:26

Bu arada bu trenlerde tutunmak için direklerin çok olması iç ortamda eski trenlerdeki gibi büyük boşlukların olmasını da engellemiş hatta ne yalan söyliyim bana biraz ufak geldi içi

memocan

12 yıl önce - Prş 23 Eyl 2010, 00:58

(+)

seyyahYA

12 yıl önce - Prş 30 Eyl 2010, 16:23

mehmet abi yeni banliyö vagonları hemen nostaljik olmuş ellerine sağlık

gok_han1990
11 yıl önce - Cmt 20 Ksm 2010, 21:19

Bu yeni banliyö trenlerinin en son gelen kasası kaç model

cihan mercan

11 yıl önce - Çrş 08 Arl 2010, 13:09

umarım bu banliyo trenlerinide eski banliyo trenleri gibi hor kullanmayız inşallah türk halkı olarak

sayfa 9
« önceki   123 ... 89101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM