Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mehmet CK
18 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2003, 20:13

kuffo, banliyo hatlari belediyelere metro olarak isletsionler diye veriliyor, yani Izmir ve Istanbul banliyo hatlari metro olmak uzere verildi.

Bu arada metro trenleri , banliyo trenlerinden cok daha rahat hizlanma ve yavaslama kabiliyetlerine sahip, bunu unutma...

sipahi
18 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2003, 20:15

1990'da bana bir TCCD görevlisi tarafindan vagonlarimizin bir kismini yaptigimiz söylenmisiti.Ve bu vagonla ben Istanbuldan Aksehir'e seyehat etmistim.
Demiryolu hikayesi Raylar ve Trenler'in cok pahali bir sistem oldugunu hepimiz idrak ediyoruz.Yani ülkemizin zenginlesmesi gerekiyor bu amme hizmetlerinin eksiksiz yürüyebilmesi icin.

messiah_haktan

18 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2003, 22:46

Burc ya bunlar bizim eski trenler,biraz cilalanmis okadar!Benim sevdigim renge boyamislar,e-mail yazdiydim bu renk cok yakisir diye,ondan etkilenmisler galiba

Alllahtan yeni tren degil,baksaniza snlarin haline,icerinin stiili hic yeniye benzemiyor,yeni olsaydi aslinda üzülürdüm böyle kötü vagon yapiyoz diye!

Atila
18 yıl önce - Prş 27 Ksm 2003, 01:25

Yeni veya eski...! Bence trenler hicde güzel degil....

Sanki Kuzey Korenin metrosu gibi...

Benden biraz cabuksun abi....

Alsana Pyoangyang metrosu:

http://www.pyongyang-metro.com/

Burç

18 yıl önce - Prş 27 Ksm 2003, 01:26

Tekir, alakasız konuları bu başlığa koymamanı rica edeceğim, senin
yazdıklarını silmeye/ taşımaya yetişemiyorum.
Sana özel bir mod lazım resmen.

messiah_haktan

18 yıl önce - Prş 27 Ksm 2003, 02:22

Burc elinde varsa lütfen mavileride koyabilirmisin!Hayret bisiy bunlar izim mavi trenler,eminim!Yani emin olmasan bu kadar idda etmezdim,bundan emin olabilirsin Varsa bi zahmet koy burc ya

Burç

18 yıl önce - Prş 27 Ksm 2003, 02:26

elimde yok sanırım ama mavi trenlerin iç ve dış iğrençliklerini çekip, geçici olarak buraya koyarım belki.

messiah_haktan

18 yıl önce - Prş 27 Ksm 2003, 02:36

Ucu bucagi olmayan internetde bi bunu bulabildim!

Gerci konu Istanbulu asacak ama sanirsam en verimsiz banliyö treni ankarda!10 yil gibi uzun bir sene ankarada yasadim,ne duydum,ne bindim ne de ankara banliyö trenine gördüm!Ama haritaya bakinca ankaranin ortasindan bir hat geciyor ama bide görebilsem!10 yil az zaman degil ama yok,valla yok!!Acaba insanlari kandiriyorlar mi

ali

18 yıl önce - Prş 27 Ksm 2003, 04:31

Tekir demiş ki:
kuffo, banliyo hatlari belediyelere metro olarak isletsionler diye veriliyor, yani Izmir ve Istanbul banliyo hatlari metro olmak uzere verildi.

Bu arada metro trenleri , banliyo trenlerinden cok daha rahat hizlanma ve yavaslama kabiliyetlerine sahip, bunu unutma...

Bu konuda hemfikiriz Tekir,demek istedigim madem yerel yönetimler kendi metro trenlerini kullanacaklar TCDD neden bu kadar masref etmis?

Atilla+
18 yıl önce - Prş 27 Ksm 2003, 04:36

yahu kimsenin dikkatini cekmedi ama niye koltuklar birbirine bakiyor ?. yani arkasi duvar kismina gelmesi daha mantikli degilmi insanlari tanimadiklari insanlarin gozlerinin icine bakarak seyahat etmesinden? . Yani bide demekki ayakta kalan cok kisi varki yerden kazanmak icin boyle bi durum yapmislar ama onun yernie yanayana koysalar koltuklarida 5-10 kisi daha fazla otursada tren 2 kisi az alsa olmazmiymis ?

sayfa 2
« önceki   123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM