Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ilker Oz
12 yıl önce - Cmt 28 Nis 2007, 18:44
İstanbul Bilim Üniversitesi

Kadir Has Üniversitesi’nden ayrılan Tıp Fakültesi, Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksek Okulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ile yüksek lisans eğitim veren Sağlık Bilimleri Enstitüsü, İstanbul Bilim Üniversitesi adıyla eğitim veriyor.

Türk Kardiyoloji Vakfı’nca kurulan üniversite, 2006-2007 öğretim yılında kadrosunda 43 profesörle eğitime başlamıştır.

____________________________________________________________________________________________
Bu üniversiteyle ilgili bilgi toplamak istiyorum. Ama yeni bi üniversite olduğundan google'dan bişey bulamadım. Bu üniversitede okuyan arkadaşlar yada üniversite hakkında bilgi sahibi olanlar varsa onlardan yorum bekliyorum.
____________________________________________________________________________________________

*Neslihan*
12 yıl önce - Pts 30 Nis 2007, 10:06

Alıntı:
Bu üniversiteyle ilgili bilgi toplamak istiyorum. Ama yeni bi üniversite olduğundan google'dan bişey bulamadım. Bu üniversitede okuyan arkadaşlar yada üniversite hakkında bilgi sahibi olanlar varsa onlardan yorum bekliyorum.

3. fotoğraf benim dört yıl okuduğum bina. Tabii ben okurken adı Kadir Has'tı. Akademik kadro açısından şu an kendini daha da geliştirmiş durumda. Uygulama hastanesi resmi olarak Avrupa FNH görülüyor ama Group Florence Nightingale'in tüm hastanelerinde uygulamaya çıkılıyor.

ANA SAYFA -> İSTANBUL