Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul yoğun trafik fotoğrafları
« önceki   123 ... 173174175176   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 174
Mehmet BLC
1 ay önce - Cum 15 May 2020, 22:35

Alıntı:
Küçükçekmece yanyoldan anayola giriş,,,
bu manzara sadece bu ülkede görülür,,,,sapağa en sağdan girmeye çalışan dallamalar.

Bu fotoğraf aslında medyaya da servis etmek lazım; aynı zamanda hakka giriyor bu en sağdan gelenler. O soldaki Focus ve önündeki arkasındaki araçlar, dakikalardır metrelerce öteden ağır ağır gelirlerken en sağdaki adamın birden dalarak o adamların önüne girince hakkına girmiş olmuyor mu, herkesi enayi bir tek kendini mi akıllı sanıyor bu insanlar?

bahadır 0302

1 ay önce - Cum 15 May 2020, 22:39

Bunu hergün yaşıyorum Mehmet abi .İstanbul'da araç kullanmak sabır işi ben alıştım artık böyle manzaralara.

Can Ertan
1 ay önce - Cum 15 May 2020, 22:43

Trafikte her şeye tahammülüm var ama bu tarz kurnaz, kul hakkı yiyen heriflere ve makas atanlara asla tahammülüm yok.

Bu düpedüz hırsızlık. İnsanların hakkına girmek, zamanını çalmak bu kadar kolay mı?

Trafik polisleri bu tarz yerlerde ve emniyet şeridinden gidenlere kesinlikle acımamali

bahadır 0302

1 ay önce - Cum 15 May 2020, 22:44

Bazı yerlerde şerit ihlali için eds kameraları var bu tür yerlerde daha sık uygulanmasi iyi olur

Mehmet BLC
1 ay önce - Cum 15 May 2020, 22:46

Kul hakkı var ya hani "kul hakkı", hani Allah-ü Teala'nın "layıkıyle tevbe ederseniz her günahınızı belki affedebilirim ama kul hakkı istisna, onu sahibiyle halledeceksiniz" buyurduğu kul hakkı.

İşte "kul hakkı"nın bariz örneğidir bu. Sor bakalım o bekleyenlerin % 100 'ü de "ben razıyım, geçebilir, hiç problem değil" diyor mu demiyor mu, diyorsa problem yok ama içlerinden bir tanesi bile demiyorsa yandı gülüm keten helva.

"O kadar da abartmayın" diyenler, bu dediklerimi bir araştırsınlar.

sayfa 174
« önceki   123 ... 173174175176   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL