Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 588
Sefa8741
4 ay önce - Prş 07 Hzr 2018, 22:57

S4M3T41 sen beni yanlış anladın sitemim sana değil böyle gereksiz haber yapanlara.Senin şehrin seçilmiş sen daha düzgün haberler yapacağına bizim yerimize diyarbakıra verirler diyorsun. Doğru düzgün gazetecilik yapsalar kocaelisporumuz şu an bu halde olmazdı.

s4m3t41
4 ay önce - Cum 08 Hzr 2018, 00:55

Yok haber değildi belirttiğim gibi program arasında konuşurken böyle şeyler söylendi aklıma takıldı benim fikrim değildi çünkü bunu duyunca öyle paylaştım olabilirmi gibisinden böyle bir ihtimal yok dendi sorun yok ozaman çünkü bu turnuvayı ülkemiz kazanamasa bile en azından bizim stadımız için çok büyük bir şans hele olurda kazanırsak düşünemiyorum yapılacak yatırımları sadece belediye değil direk devletten çok büyük yatırımlar görürüz kulübümüzde bundan faydalanır inşallah.Çok uzun senelerdir hep dahada dibe batmamak için çırpındık bu yaz güzel haber beklediğimiz birsürü olay üst üste geldi transfer yasağının kalkma ihtimali yeni stad euro 2024 adaylığı vs. böyle insanın umudunu kıracak haberler görünce olabilir mi diye bilenlere sorma isteği geliyor insana.

Misafir e77

4 ay önce - Cmt 09 Hzr 2018, 06:44

Etkileyici bir stadyum yapılmış

MRT1977
4 ay önce - Cmt 09 Hzr 2018, 13:29

(+)

Alıntı:
facebook

Misafir d8c

4 ay önce - Pzr 10 Hzr 2018, 18:25

Çim olmuyorsa çaksınlar hibriti ne bekliyorlar

Misafir 1ed

4 ay önce - Pzr 10 Hzr 2018, 18:34

Çakılır çakılmaya da her sezon sonunda yenileme gereken ,sezon içinde profesyonel uzman ekipler tarafından bakıma ihtiyaç duyulan bu zeminin masrafını kim üstlecek Kocaelispor mu Kocaeli Birlikspor mu?!

Misafir 88b

4 ay önce - Pts 11 Hzr 2018, 01:11

Birliksporun bu stadda hiç bir hakkı yok kulübü satın alanlar bile başka şehrin insanı yani isminde geçen Kocaeliden başka bu şehirle hiçbir bağı olmayan bir kulüp.Stadda Kocaelispor oynayacak hertürlü gelirde giderde Kocaelisporun sorumluluğunda sanırım.

Misafir 681

4 ay önce - Pts 11 Hzr 2018, 12:23

birlikspormu kaldı tamamen kapanır bu sezon ..........
tek gerçek KOCAELİSPOR isteselerde istemeselerde bunu kabullenecekler

Misafir 621

4 ay önce - Sal 12 Hzr 2018, 01:26

Erdoğan geçen gün Kocaeli mitinginde konuşurken stadla ilgili söylediği kısmı internetten bulup izledim 33000 kişilik stad yaptık eski stadıda inşallah dedi sonra duraksadı hatırladı galiba konuyu değiştirip Kocaelisporuda süper lige çıkartamadınız başaramadınız hakkı süper lig bunu halledin gibisinden konuştu Birlikspor ve Körfez fk diye hayallere kapılan Fikri Işık Karaosmanoğlu ve diğerlerine atıfta bulundu transfer tahtası açılmazsa kendileri bilir artık.Birlikspor defteri bu şehir için kapandı zaten hiç açılmamıştıda.Eski stadıda inşallah deyince aha millet bahçesi olacak dedik ama sonra lafı çevirdi havada bıraktı gebzeye millet bahçesi yapacaz dedi İsmet Paşaya millet bahçesi hayalide bitti demektir.Seçimlerde ne olacağı belli olmaz tabi başkası seçilirse farklı düşünceler olabilir biz siyasi kısmıyla ilgilenmeyiz bu forumda bizim için Kocaelispor önemli olan şuan ki yöneticilere göre durum bu.

Misafir eaf

4 ay önce - Sal 12 Hzr 2018, 18:01

Eski stad arazisine millet bahcesi dusuncesi nereden cikti arazi 4 yil evvel satildi alan firma belli bu saatten sonra bir degisiklik olmaz

sayfa 588
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET