Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 564
Misafir ea6

6 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 17:24

Aceleye gerek yok eksıkler bıtsın öyle açılsın

Misafir 335

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 05:29

Ulaşım bır numaralı sorun bence

Emre kiyga
6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 13:35

Borçlar da bitiyor, ssk, vergi tamam, sırada futbolcu alacakları var, seneye inşallah transfer yasağımız da olmayacak, üst liglere emin adımlarla çıkacağız.

Misafir d64

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 13:42

Sizin borçlar bitip transfer yapana kadar amatörden mahalli amatöre gideceksiniz boşuna avutmayın kendinizi dostum amatöre düştüğünüzde kim gelecek size o ligde o kadar basit mi lig çıkmak

İşiniz zor bile değil çok zor

Misafir 4d4

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 14:47

adamdaki kafaya bak kım gelecek sıze demiş amatördeysen amatör ligin en iyileri gelicek sanki super lıgten adam gelıcek ne mantık var ınsanlarda ya amator lıgte kım kocelısporda oynamakmı ıster futbolcu yok adı sanı duyulmamiş dıger amator takımdamı ? nası bır mantık var sızde

s4m3t41
6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:03

Biz amatöre düştük dostum keşke biraz bilgin olsaydı.İki sezon önce amatördeydik düştüğümüz gibi çıktık çok durmadık.Transferde yaptık amatörde hala ozamandan kalan futbolcular var.Hele busefer borçsuz tertemiz hiçbir yasağı olmayan kulüp olacak borçsuz belediye desteğini sonunda almaya başlayan yeni stadlı ve yeni stadı 2024e aday bir kulübe destekte geleceğini düşünürsek busefer transferler çok daha iyi olacaktır.Burası Kocaelispor.Kim gelecek buraya demek komik.Üst liglerdeki kulüplere tercih edip bize geliyordu futbolcular.İstanbulun dibinde mazisi olan taraftarı olan bir kulüp istanbul takımları futbolcularını kiralamak için can atıyordu bize.Futbolcularda tabi istanbula iki adım ilk tercihleri burası oluyordu.Bir iki üst ligimizdeki kulüplerden dahi kiralama yoluna gidilirse seve seve gelecektirde futbolcular.Amatöre düşme konusunda bende karamsarım artık.Düşmezsek çok iyi tabi ama 4 aydan fazla oldu kazanamıyoruz şimdiye düşmeyi neredeyse garantilememiz bile lazımdı belki.Ama geleceğe bakma konusunda transfer konusunda vs. daha umutluyum artık düşsek bile üst ligere daha hızlı tırmanacağımızı düşünüyorum.

Misafir 335

6 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 15:43

Kısa zamanda döneceğız

Misafir 099

6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 02:16

bugün cikacagiz diyen takimlar 20 yilda geri dönemiyor ankaragücü nasil basardi muamma

Misafir 409

6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 16:02

Borcun yoksa bırkaç seneye ıstenılen yere gelınır

s4m3t41
6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 15:36

Hayırlı olsun 13 maç sonra gelen galibiyetimiz.4 aydan fazla zaman kazanama git liderin sahasında geri düştüğün maçı çevir kazan Sinan kaldığı yerden devam.Haftayada kazanırsak kendilerini hatırlarlar artık biz buyuz derler özgüven gelir takıma baharla birlikte İsmet paşada son bir play off heyecanı yaşarmıyız bakalım.

sayfa 564
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET