Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 558
yunus_41
3 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 20:36

o değil de bizim stadın arazisi çok küçük. çevresi çok dar. diğer stadlara bakıyorum çevresi yayla gibi valla..stad arazisini kırmızı ile çizdim bakın neredeyse hiç taraftar için dolaşım alanı yok 3 tarafı zaten full otopark kaplı. üstelik görüntü olarakta çevresi çok çirkin görünüyor diğer stadlara nazaran..

Kocaeli

(+)

(+)

Antalya

(+)

(+)

Konya

(+)

(+)

Ogün4161

3 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 21:33

Konya stadının çevresindeki yol gibi izmitte yol yok be
Bizim d100 ve d130 bile çoğu yerinde 2×2
Trafik olmaz diyen arkadaşları ilk maçtan sonra görmek isterim

Misafir fe2

3 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 22:46

İzmit ile konya ve diğer şehirlerin coğrafi konumu aynımı neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım ki

yunus_41
3 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 00:35

Alıntı:
İzmit ile konya ve diğer şehirlerin coğrafi konumu aynımı neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım ki

stad çevresinde yeterli alan var. stadın çevresini daha geniş yapmak için ya da yol yapmak için coğrafi konumu konya ovası gibi mi olmalı illa? engebeli alana yol yapılamıyor mu 2018 teknolojisinde?

s4m3t41
3 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 15:59

Alıntı:

Coğrafi konum aynı mı diyen arkadaş sanırım hiç evden çıkmıyor.Türkiyede neredeyse gitmediğim yer kalmadı yurtdışında birkaç ülkeye gittim öyle yerlere öyle yollar yapılar yapıyorlar ki aklın almaz.Trabzonda stad için karadeniz gibi bir denizi doldurdular bizim stadın kapladığı alanın 4-5 katı kadar bir alan ve karadeniz yollarının nasıl yapıldığını gidenler bilir.Dağlara tepelere ne yapılar yapılıyor.Gürcistan mesela küçümsencek bir ülke ama bir yolları bir şehircilik var harika.Ayrıca bu stadı git oraya yap demedi kimse madem yol dahi yapılamayacak niye oraya yaptın.Başka yerde önce altyapı yapılır şuraya yol yapıcam şuradan ilerde tramvay geçiricem falan deyip plan yaparsın gidip boş bir araziye direk stad yapmazsın.Yapıldığı bölgede öyle dağ tepe değil ayrıca coğrafi konum falan kıyaslamaya gerek yok düz bir alan madem böyle bir büyük projeyi oraya yaptın ozaman paraya kıyıp istimlak ediceksin oraları yol park bahçe yeşillik vs. herşeyi yapıcaksın etrafına.Ben yeşil stadyum olayını unutmıyacam 2000 ağaç dendi en yeşil stad olacak dendi Çöl gibi bıraktılar.Bir ağaç fidesi kaç para bu devirde 2000 tanesini ekmeyip yaptıkları haksız kazanca bak.Maçtan önce okadar insan nerede duracak anlamadım önü fabrika arkası çöplük stad çevresinde heryer beton birtane oturayım diyeceğin yer yok.

Misafir 079

3 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 16:10

DIYARBAKIR stadinin yaninda bunlar stad degil trübünler sahaya uzak

Theagent
3 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 20:57

100 de 100 tamamlandı stad .

yunus_41
3 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 21:04

stadın şuan ki eksikleri; locaların mobilyaları, çimin oturması ve çevre yollarının yapımı.

sahanın yarısı güneş görmediği için çimler kök salmada problem yaşıyormuş. stad %100 tamamlandı, istense yarın maç yapılır ama stadın çevre yolları bağlantı yolları daha yapılmadı. tramvayı otogardan stada uzatmak için de henüz bir çalışma yok.

Misafir 88b

3 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 03:51

Diyarbakır stadını beğenen birini gördüm ölsemde gam yemem artık Koltukların DI YA RB AK IR şeklinde monte edilmesi nasıl bir komedi bilmem.Stadın içi okadar rahatsız edici ki insanın içi daralıyor labirent gibi tuhaf tuhaf bloklar yapmışlar en kötü stadlardan olabilir.Sahanın altı üstü bir metre kadar daha yakın olması en güzel stad yapmaz hetalde.Bu stad koltuk arasındaki saçma boşluk ve stad çevresindeki eksiklikler dışından kesinlikle açık ara en iyisi.

Theagent
3 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 18:44

Koltuk araları böyle mi kalacak ?

(+)

sayfa 558
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET