Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 557
brk1979

6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 08:41

Başkan doğru söylüyor. Şuanda geçmenin bir anlamı yok. Stada ulaşım ve zemin sıkıntısından çok taraftarda heyecan kalmadı. 2. yarı Sinan ve Mesut'un katılımı pozitif etki yaratır galibiyetler gelirse bir seri yakalanır taraftara heyecan gelirse yeni stada o zaman geçmek en mantıklısı. Başkan ilk maçta 35bin kişi görmek istiyorum dedi. İsmet paşada şimdilik devam etmek en mantıklısı.

yunus_41
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 16:51

GÜNCEL FOTOĞRAFLAR

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

körfez414141
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 17:20

fotolara 5 sn bakınca körfezim bak işte... kulakları sağır edercesine yankılanıyor

Lisandro
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 22:28
misafir

stad cok guzel fakat stadın dışı cevresı kotu fabrıkalar evler içiçe

Lisandro
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 22:30
misafir

birde kat aralarında ledler olsa cok guzel olur

veysel döker
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 22:43

Stad çok güzel maşallah uçaktan görünüşünü ekledim. Yalnız yukarıdan daha iyi anlaşılıyor çevresi fena

(+)

.

adnan41
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 23:25

Hala bu stada çok uzak diyenler var hatta etrafına köy diyenlerde var neresi köy neresi çok uzak anlamadım bir kaç sene sonra o bölgede ev yapmaya yer kalmicak Bence izmit merkeze İsmetpaşa dan daha yakın tek sorunu ulaşımı şimdilik yetersiz ama bugün gördüğüm kadarıyla d100 brisa fabrikasından sonra yan yol çalışması başlamış muhtemelen yeni stada yapılacak yolda bununla birlikte yapilacaktir.

Ogün4161

6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 06:35

Alıntı:
Hala bu stada çok uzak diyenler var hatta etrafına köy diyenlerde var neresi köy neresi çok uzak anlamadım bir kaç sene sonra o bölgede ev yapmaya yer kalmicak Bence izmit merkeze İsmetpaşa dan daha yakın tek sorunu ulaşımı şimdilik yetersiz ama bugün gördüğüm kadarıyla d100 brisa fabrikasından sonra yan yol çalışması başlamış muhtemelen yeni stada yapılacak yolda bununla birlikte yapilacaktir.

adnan stadın yanına evler yapılıyor doğrudur ama çarpık bi kentleşme mevcut eski yapılar değil ha yeni yeni yapılan evler de öyle.Zaten Kocaelinin en büyük sorunu bu bence. yol yapmadan sadece bölgeyi imara açıp 2.5 ya da 3.5 katlı ev yapımına izin veriyorlar
belediyenin yaptığı 1 tane bile doğru düzgün bir bulvar yok. ana yollardan başka bi tane geniş caddemiz yok
diğer stadyumların google earttan yerleşimlerine ve çevresindeki planlı gelişmeyi incele derim (adana,sakarya,antep,konya ve diğerleri) bizim stadyum hem ters bir yere yapıldı hem de çevresinin gelişmesine imkan yok maalesef

benim bildiğim d100e aşağıdaki gibi bağlantı yapacaklar fakat bu yolu da bulvar gibi değil de hyundai fabrikasının arkasına ve kullardan aşağı yuvacığa giden yol gibi yaparlar gibi düşünüyorum (dar ve ortada refüj olmadan)

s4m3t41
6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 14:35

(+)
Şu görüntü Avrupa Şampiyonası adaylığından direk çıkarılma sebebi Hyundai ile İzaydaşıda ekledinmi tamamdır Yeri berbat yapacak hiç birşey yok bu vakitten sonra bari çevresindeki yapılara el atsınlar gecekonduysa yıksınlar tapuluysa istimlak etsinler bişeyler yapsınlar artık.

Serkan yazici
6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 17:37

Trilyonluk yatirim yapiyosun olimpiyata aday stad diyosun gelde bak bakalim su stadin etrafina bi dimi, yazik valla harcanan onca paraya, emege...

sayfa 557
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET