Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Arda Alkaya
15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 14:49

Fiyat tarifesi konusunda özellikle Bursa ulaşımcılar ciddi bir tartışma içinde. Özellikle tam ücret olarak 20 YTL gibi bir rakam dönüyor. Bu kesin bir açıklama değil sadece duyum ama kesin olan şu ki Yalova hattına zam yapılacağı...

Felaket haberi gibi olmasın ama İDO Yalova hattına da zam yapacak. Tam bilet 14 YTL olacak.   Otomobil ise 60 YTL olmuş. Bilet satışa girip 27 Nisan'dan sonrası için bilet almayı denerseniz, yeni bilet fiyatlarını göreceksiniz.

Şimdi de Bandırma hattına bakıyorum. Bandırma hattında ise indirimli bilet 20 YTL tam ise 25 YTL olmuş.

Tabii yeni feribotların parasını bir yerlerden çıkarmak lazım.

Böyle sevinçli bir başlığında üzücü bir haber verdiğim için tüm Wowturkey ulaşım bölümünden özür diliyorum.

burakerkıral

15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 14:55

Kalite ve zaman açısından baktığımız zaman bence bu fiyat değer,diğer dünya ülkeleriyle kıyaslandığında aşağı yukarı aynı ama diğer diğer ülkelerin gelir düzeyleri yüksek o fark var arabayla tek kişi giden için ise çok pahalıya gelir ama tarifelerde düzeltmeler yapılabilir....

Arda Alkaya
15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 15:00

Alıntı:
Kalite ve zaman açısından baktığımız zaman bence bu fiyat değer

45 dakikalık mesafeyi 90 dakikada giden bir feribot. Zorla fahiş fiyatlara size birşeyler satmaya çalışan, hatta ağzınızın içine girmeye çalışan görevliler, pislik içinde, kırık koltuklar, çoluk çocuk gürültüsü, çalışmayan GPS televizyon sistemi ve sürekli çızırdayan televizyon yayını. Müthiş bir hizmet alıyoruz. Şimdi düşünüyorum da 14 YTL az bile...

burakerkıral

15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 15:07

bence değer,sizce değmeyebilir feribotta yolculuk yapmak isteyenler tercih edebilir bazıları içinde tercih edilmeyebilir kişiden kişiye değişir.Böyle bir feribot var ama içindeki personelide feribotun kalitesine yakışacak biçimde düzenleyeceklerine inanıyorum...

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 15:43

Alıntı:
Feribotla yolculu ilk seferini 27 Nisan Cuma günü saat 07.30’da yapacak. İstanbul-Bursa Hattında her gün Yenikapı-Güzelyalı arasında karşılıklı olarak 07.30, 17.30 ve 21.00’de sefer yapılacak.

Açılışın üzerinden 6 gün sonra, OSMANGAZİ Feribotu ilk tarifeli seferini 07:30'da yapacak...

Akın KURTOĞLU

Cem Telgeren
15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 16:32

Alıntı:
45 dakikalık mesafeyi 90 dakikada giden bir feribot. Zorla fahiş fiyatlara size birşeyler satmaya çalışan, hatta ağzınızın içine girmeye çalışan görevliler, pislik içinde, kırık koltuklar, çoluk çocuk gürültüsü, çalışmayan GPS televizyon sistemi ve sürekli çızırdayan televizyon yayını

Sanırım Yalova hattı için yazılmiş tüm bunlar.Bence yazan arkadaş genç bir arkadaş.Onun için de bu hizmete biraz haksızlık ediyor gibi geldi bana.Hızlı Feribot seferleri başlamadan önce İstanbul Yalova deniz ulaşımının nasıl olduğunu pek bilmiyor anlaşılan.Aslında hala daha çalışan ekspres vapur seferleriyle Yalovadan İstanbul'a tam 2 saat 15 dakikada gidiliyordu.Şimdi 90 dakika süren yolculuk onun için bizlere çok da uzun gelmiyor.(Kaldı ki  Yalova hızlı feribotu seferini normal şartlarda 90 dakika değil 75 dakikada bitiriyor.)Kim ne derse desin yolculuk süresini yarı yarıya kısaltan bir hizmet söz konusu.Onun için şu hiçbirşeyi beğenmeme huyumuzu bir kenara bırakıp yapılan hizmetlerin biraz da iyi taraflarını görmeye çalışsak nasıl olur acaba?

taner atlı

15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 16:36

sadece güzelyalı'ya kadar 75 dakika sonrası ordan bursaya gıtmesi de var unutmayın güzel ama bursaya oradan en az45 dakikası var

tarkan arslan

15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 23:22

güzelyalıya pazar günü gittim de gördüğüm şey büyük bir iskele büyük bir feribot ve aynı anda gemiden çıkan 200 araç tamam kış günü rahat oluda yazın nasıl olacak onu anlayamadım

Serhat Küçüközler
15 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 23:46

Birkaç fotoğraf da ben eklemek istedim...

(+)
Rifat Abi'yi bu halde görünce dönüşte  yorgunluktan dayanamayip uyuduğunu
sanmayın!Bu fotoğraf giderken çekildi.Ama yanlış anlaşılmasın koltukları test ediyordu!

(+)
Sabahattin Abi fotoğraf çekiminde...

(+)
Sevgili Simon bir kenara oturmuş çektiği fotoğraflara bakıyor...

(+)
Bünyelerimiz üst üste iki töreni kaldıramadı.Yorgunluktan yerlere serildik...

(+)
Törene alanı...

(+)
Töreni feribottan izleyenler ve Zodiac bot...

(+)
Çıkış...

(+)
Araç güvertesinin ikinci katı...

(+)
İnşallah kullanmak gerekmez...

sabahattin kayış

15 yıl önce - Sal 24 Nis 2007, 00:22

Bazı başarıları küçümseyerek hiç bir yere varamayız, yapılanlar takdir edilmeli. Wow Ulaşım grubu arkadaşlarımın tüm emekleri için teşekkür ederim, harika bir gün yaşadık. Yorulduğumuza değecek tarihi bir andı, torunlarıma anlatacağım güzel bir hatırayı yaşadığım için mutluyum...

(+)

Osmangazi feribotu muhteşem bir günün yorgunluğun ve de iki kent halkına yaşattığı mutluluğun verdiği gurur ile vakûr bir şekilde yeni seferlere koyulmak üzere dinlenmeye çekilmiş, bizleri indirdikten 10 dakika sonra Osmangazi feribotu...

(+)

Feribot Güzelyalı İskelesine yanaşmış ve Güzelyalı sahilindeki Bursa'lı vatandaşlarımızla, feribottaki İstanbul'lu vatandaşlarımızın coşkuyla birbirini selamlarken bizden iki wow'cu kadraja girmişler (Mustafa Noyan ve Arda Alkaya)

(+)

Osmangazi feribotunun içinden Güzelyalı'ya girerken Uludağ görünüyor..

Feribotun içinden uçak konforunu aratmayan bir kare..

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM