Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Saygili
15 yıl önce - Cmt 22 Ksm 2003, 15:37

Kazandibi demiş ki:
İnşallah bir daha asla böyle bir felaketle ne biz, ne de bir başkası karşı karşıya kalmak zorunda olur...

Ancak tüm kötü olasılıkları göz önünde bulundurmalıyız; zira eğer El Kaide bir daha bu tip bir eylem gerçekleştirecek olursa, bunu muhtemelen "yumuşak hedef"lere karşı, yani bu saldırıyı en az bekleyen şehirlerde gerçekleştirecek.

Ben şahsen Atina 2004 için çok endişe ediyorum, zira 11 Eylül'den sonraki ilk olimpiyat oyunları olacak...

Ben İstanbul için bir "öncelikli olarak korunması gereken yerler" listesi hazırladım. İsterseniz siz de eklemelerde bulunabilirsiniz.

İSTANBUL:

1) Havaalanları
2) Alışveriş merkezleri
3) Önemli oteller
4) Önemli iş merkezleri ve plazalar
5) Tarihi ve turistik yapılar - özellikle de Ayasofya, St. Antoine gibi kentteki ünlü "Hristiyan" yapılar
6) Boğaz ve Haliç'teki köprüler

Hat´i Mudafa yoktur Sat´i Mudafa vardir Bu satda bütün vatandir.

Misafir dbd

15 yıl önce - Pzr 23 Ksm 2003, 02:59

Kim ne derse desin. turkiyedeki patlamalardan tek sorumlu Israil ve ABD dir. Ortadoguda yanlizlasan Israil ve ABD'nin yanina Turkiyede cekilmek isteniyor ve bu da basarilmis gibi!!! Bu nasil is bir e-mail ile sucu baskasina atabiliyoruz. Suclu hazir EL Kaide !!!
Masum kani dokene yaziklar olsun. Yalancilara ve zorbalarada yuh olsun Kendi milletinden utanip bakasina kole olmak isteyenede yuh olsun....

Mehmet CK
15 yıl önce - Pzr 23 Ksm 2003, 03:14

El kaide bu patlamalari kabul etti.

Burç

15 yıl önce - Pzr 23 Ksm 2003, 03:19

IBDA-C de ustlendi.

ayrica bu "el Kaide" gercekten var mi ondan bile supheliyim ben.

alparslan
15 yıl önce - Pzr 23 Ksm 2003, 20:45

arkadaslar dogru diyor bir daha yapmamalarini dilemekten baska hangi tedbir olabilirki.amerika onlem alsa ne olur ki. adam lar vuracaklarini vurdular bir daha ihtiyac kalmadiki vurmaya adam larin bogru goctu .muahahahahahhaa

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET