Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Gülümhan

15 yıl önce - Cmt 21 Nis 2007, 11:52

Gelmeyi çok istiyordum ancak bu gün Güzelyalı'ya taşınıyorum...Açılış burnumun dibinde olacak ve ben gidemeyeceğim. Belki bir ara fırsat bulup kaçar gelirim...

timsahserkan
15 yıl önce - Cmt 21 Nis 2007, 16:04

...şu anda Dünyanın 2. büyük feribotu limana yanaşıyor.....hayırlı olsun BÜYÜK BURSAMA....

Ali Melih Atafırat

15 yıl önce - Cmt 21 Nis 2007, 17:52

Güzelyalı'ya geldim ve o kalabalığın her tarafını dolaşmama rağmen herhangi bir "wowturkey" yazısı göremedim. Keşke ben bir yazı taşısaydım diye düşündüm ama o da geç oldu. Bir kaç resim çektim. Pek güzel değiller ama ancak o kalabalığın içinde bu kadarını başarabildim.

Selamlar

Ali Melih Atafırat

(+)

(+)

(+)

(+)

Gözde

15 yıl önce - Cmt 21 Nis 2007, 23:36

Alıntı:
Güzelyalı'ya geldim ve o kalabalığın her tarafını dolaşmama rağmen herhangi bir "wowturkey" yazısı göremedim. Keşke ben bir yazı taşısaydım diye düşündüm ama o da geç oldu. Bir kaç resim çektim. Pek güzel değiller ama ancak o kalabalığın içinde bu kadarını başarabildim.

Selamlar

Ali Melih Atafırat

Aslında açılışa gelmeyenler büyük akıllılık etmiş
Organizasyonda bir sürü değişmeler olmuş.
Başbakan gelecek diye dün bütün proğramlar değişmiş.
Biz davetliydik.Ama sonra baktık ki açılış halka açık olmuş.Hatta bizim bile Bursa'ya gelmemiz kesin değildi.
O kargaşada idodaki yetkililer bile açılış seferine katılamadı.
Ve Bursa'ya gelince;
Sevgili Sabri Bilgini ve İlhan'ı bulmak için dışarı çıkmak istedim ama oradaki güvenlik çıkışıma izin vermedi
Bu yüzden biz İstanbul'lular Bursalı üyelerle buluşamadık.
Ben Bursa'dan evime geçmek için törenin bitmesini bekledim.
Saat 5 e kadar dışarıydaydım anlayacağınız
Bu aksilikler için gelen üyelerden özür diliyoruz
Bizde böyle olmasını istemezdik

İlhan Yazgan
15 yıl önce - Cmt 21 Nis 2007, 23:53

Alıntı:
Güzelyalı'daki Törene wowTURKEY Bursa Grubu Olarak Katılalım

Katıldık katılmasına; ama eksik organizasyonun kurbanı olduk saat iki olarak bildirilen açılış saati, saatler sonraya sarkınca, feribottakileri dışarı bırakılmayınca hayalimizde ki karşılaşmayı gerçekleştiremedik.
Yalnız telefonla selamlaşabildik İstanbul' dan gelenlerle.
Herşeye rağmen açılış gerçekleşti, Bursa için hayırlı olsun...

Cem Telgeren
15 yıl önce - Pzr 22 Nis 2007, 15:08

İstanbul'dan Bursa'ya uzanan törenlerin ve yolculuğun benim penceremden yansıması ve fotograflar için yani kısaca ayrıntılar için lütfen tıklarmısınız:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=485321#485321

SABRİ BİLGİN
15 yıl önce - Pzr 22 Nis 2007, 19:20

Bursamız için hayırlı olmasını diliyorum .İlhan'ın dediği gibi açılış 14'te diye 13:30 da oraya gittim ve neredeyse sat 17:30'a kadar 3-4 saat güneş altında eridim.Ama kentimiz için önemli bir gün olduğundan beklemeye hazır olarak gitmiştim zaten.İstanbul'dan gelen Bursalı arkadaşlarımızla görüşemesekte feribotu Bursamıza sağ salim getirdik.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara