Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Cem Telgeren
15 yıl önce - Pts 16 Nis 2007, 20:45
BUR » E1.28. Güzelyalı'daki Törene wowTURKEY Bursa Grubu Olarak Katılalım

Akın Kurtoğlu biraz evvel İstanbul Ulaşım Sayfalarındaki ilgili başlıkta yazdığı mesajda  Osmangazi Feribotunun İstanbul'a geldiğini yazmış .Evet Osmangazi Feribotu Avustralya-İstanbul arasındaki oldukça uzun yolculuğunu sağ salim nihayetlendirerek İstanbul'a ulaşarak Yenikapı'ya yanaşmış sonunda .

Bilindiği gibi Osmangazi Feribotu'nun ve Güzelyalı-Yenikapı hızlı feribot hattının hizmete girme törenleri 21/04/2007 Cumartesi günü hem İstanbul Yenikapı'da hem de Bursa Güzelyalı'da iki ayrı tören halinde sayın Başbakanımızın da katılımıyla gerçekleştirilecektir.Bursa Güzelyalı'daki törenin başlama saati 14.00 olarak açıklanmıştır .İstanbul'daki törenin ardından törene katılanlar tümüyle Osmangazi Feribotuna geçecek ve Güzelyalı'ya doğru hareket edeceklerdir.Feribotun Güzelyalı'ya yanaşmasıyla törenin Güzelyalı ayağı start alacaktır.

Bir aksilik olmazsa Batur ve ben bu törenlerin İstanbul ayağına wowTURKEY Bursa Grubunu temsilen misafir olarak katılacağız.Başta Akın Kurtoğlu olmak üzere İstanbul Ulaşım Grubu'nun önde gelen isimleriyle birlikte wowTURKEY'i temsilen (   Bu törenlere wowTURKEY Grubu İDO tarfından özel olarak davet edilmiştir )  törenin İstanbul ayağına katıldıktan sonra Osmangazi ile Güzelyalı'ya hareket edeceğiz.

İşte Osmangazi'nin Güzelyalı'ya yanaşmasıyla başlayacak törenin Güzelyalı ayağında tüm wowTURKEY Bursa Grubunun da yer almış olması çok hoş olacaktır .Tıpkı Osmangazi Feribotuyla İstanbul ve Bursa gibi iki büyük kentin kucaklaşması  gibi Osmangazi Feribotundan inecek olan wowTURKEY İstanbul Ulaşım Grubu ile WOWturkey Bursa Grubu'nun da Güzelyalıdaki tören esnasında buluşması ve kucaklaşması   çok hoş bir görüntü olacaktır .

Hadi bakalım Bursa Grubu.Törenle ilgili organizasyonunuzu yapın ve Batur la benim İstanbuldaki törendeki misafirliğimizin törenin Güzelyalı ayağında evsahipliğine terfi etmesi esnasında bizi Güzelyalı'da yanlız bırakmayın ve İstanbul Grubuna karşı mahçup duruma düşürmeyin .Ben Cem Telgeren olarak feribottan indiğimde tüm Bursa Ulaşım sayfalarıyla ilgilenen ve mesaj yazan her üyemizi hatta Ulaşım sayfalarına yazmasa da tüm Bursa Grubunu tören alanında wowTURKEY Bursa Grubu olarak yerlerini almış vaziyette göreceğime inanıyorum .

Saygılarımla,
Cem Telgeren

Batur

15 yıl önce - Sal 17 Nis 2007, 00:40

Cem abiyle birlikte, İstanbul’da, Bursa ulaşım grubunu temsil etmekten gurur duyacağım . İnşallah bu katılım, Bursa ulaşım grubunda, ulaşım ziyaretlerinin başlaması noktasında dönüm noktası olur.

Ayrıca;

Alıntı:
Hadi bakalım Bursa Grubu.Törenle ilgili organizasyonunuzu yapın ve Batur la benim İstanbuldaki törendeki misafirliğimizin törenin Güzelyalı ayağında evsahipliğine terfi etmesi esnasında bizi Güzelyalı'da yanlız bırakmayın ve İstanbul Grubuna karşı mahçup duruma düşürmeyin  .Ben Cem Telgeren olarak feribottan indiğimde tüm Bursa Ulaşım sayfalarıyla ilgilenen ve mesaj yazan her üyemizi hatta Ulaşım sayfalarına yazmasa da tüm Bursa Grubunu tören alanında wowTURKEY Bursa Grubu olarak yerlerini almış vaziyette göreceğime inanıyorum  .

Cem abiye aynen katılıyorum .

Süha
15 yıl önce - Sal 17 Nis 2007, 00:51

Bursa ulaşım grubu gerçekten güzel bir karşılama yapmalı bence hem bu kadar ulaşım meraklısı oldugu sürece kaçırılmayacak bir açılış ve güzel bir buluşma olcak.Güzel fotoğraflarınızı bekliyoruz.   Sabırsızlıkla....    

Gülümhan

15 yıl önce - Sal 17 Nis 2007, 09:47

Hem Güzelyalı adına, hem wowturkey adına, böyle bir organizasyomda seve seve bulunurum...Ayrıca 16 sene boyunca Güzelyalı ' da yaşamış birisi olarak, orada bulunmayı kendime borç bilirim...Buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum...

SABRİ BİLGİN
15 yıl önce - Sal 17 Nis 2007, 22:35

Bir aksilik çıkmazsa cumartesi günü ben de Güzelyalı'dayım.Seferler Bursamız için hayırlı olsun.İstanbul'un çeşitli noktalarındaki afişlerle istanbullular seferlerden haberdar edildi.Tutacağı zaten açık olan seferler haziranda Orhangazi feribotunun da sefere başlamasıyla daha da yoğun olarak kullanılacaktır.

Batur

15 yıl önce - Çrş 18 Nis 2007, 17:40

Büyük buluşma  

(+)

Ayşegül S.
15 yıl önce - Çrş 18 Nis 2007, 21:15

Bazı özel sebeplerden dolayı çok istememe rağmen Cumartesi açılışa katılamayacağım. Bizim için lütfen bol bol fotoğraf çekin arkadaşlar.  
Batur fotoğraf için teşekkürler.   Bu panolardan gözümü alamıyorum. Unutulmayacak güzellikte olmuş. Bir reklam panosu ancak bu kadar estetik olabilir. Umarım açılıştan sonrada hemen kaldırmazlar. Fotoğraflamak için sabırsızlanıyordum, sana kısmetmiş.

cuneyt45

15 yıl önce - Cum 20 Nis 2007, 00:54

Bir aksilik olmazsa ben de Güzelyalı'da olacağım  

Cem Telgeren
15 yıl önce - Cum 20 Nis 2007, 10:56

Evet sanırım törene wowTURKEY Bursa Grubundan 10-15 kişilik belkide daha fazla katılım olacak gibi gözüküyor.Diyorum ki katılımcılardan bir arkadaş wowTURKEY yazılı bir pankart filan taşırsa hem wowcular bu pankardı görüp bir araya gelmiş olur hem de biz feribottan indiğimizde üyelerimizin yerini kolaylıkla bulabiliriz.Yani demek istediğim wow üyleri olarak toplu bir halde bir arada bulunalım törende.

minne
15 yıl önce - Cum 20 Nis 2007, 18:41

Cumartesi günleri  çalıştığım icin malesef bende katılamıyorum.
Güzel bir açılış olucak eminim aynı zamanda yine unutulmaz bir WowTurkey buluşması yapacaksınız.Gelemesemde kalbim sizinle  
Bende buluşmayı ve acılışı sizlerin güzel fotograflarından takip ederim  artık

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara