Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Dicle Vadisi Projesi
« önceki   123 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
fatihcelik21
9 yıl önce - Çrş 22 Nis 2009, 10:57

tamam iyi güzel, belediye otobüslerine asılmış proje ama herhangi bir faaliyet yok bu yönde. o kadar yavaş işliyor ki; herhalde biz temel atma törenine dahi yetişemeyeceğiz.

murat_

9 yıl önce - Çrş 22 Nis 2009, 15:39

İlk defa gördüm ve memnun kaldım. Yalnız bir nokta çok dikkatimi çekiyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden Bu atılımı beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Sevindim.

Ancak Keşke Belediye Diyarbakır' ın sokaklarına, varoşlarına da ayn ı ilgiyi gösterebilse. Mehmet! abi yanılıyorsam beni düzelt ama Diyarbakırlıların bu konuda muzdarip oldugunu duymuştum. Sevgi ve Saygıyla...

fatihcelik21
9 yıl önce - Sal 28 Nis 2009, 11:43

bu proje o kadar yavaş işliyor ki sanırım torunlarımızın çocukları bile göremiyecek.

fatihcelik21
9 yıl önce - Cmt 02 May 2009, 20:06

Alıntı:
İlk defa gördüm ve memnun kaldım. Yalnız bir nokta çok dikkatimi çekiyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden Bu atılımı beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Sevindim.

değerli abicim haklısın mevcut belediyeden beklenmiyor.Hamd olsun beklentilerimizi de boşa çıkarmadı.çünkü bu proje ona ait değil 50 yıllık diyarbakır ın en büyük hayali olan dev bir proje.50 yıldır her gelen belediye aynı vaatle geliyor.ama sonuç?

Mehmet.21
8 yıl önce - Pts 19 Tem 2010, 15:47

Bugün dağıtılan Diyarkartlarda da (tam kart) projenin maketi yer alıyor.
Ama henüz bir kazma bile vurulmamış

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler