Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Dicle Vadisi Projesi
« önceki   1234 ... 777879   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Yunus20
7 yıl önce - Pts 19 Tem 2010, 18:27

Artik Diyarbakirdada birseyler oluyor...insallah bu güzelim Proje gerceklesir. Diyarbakir Güneydogunun yildizi ve hertürlü Hizmeti hak ediyor.

Mehmet.21
7 yıl önce - Cum 06 Ağu 2010, 10:31

Vadinin şu anki durumu:

(+)

(+)

(+)

(+)

Bu proje maketlerini şehirde her yerde görmek mümkün. Reklam panolarında, otobüslere çizilmiş vs... Proje çok güzel. Projeyi kazanana 100 binlik ödül verilmişti. Ancak ne zaman başlanacağı hakkında en ufak bir bilgi bile yok

soner_caylak
7 yıl önce - Cum 06 Ağu 2010, 10:45

diyarbakırda kaldığım süre içerisinde dicleyi sadece uzaktan görebildim ve binlerce yıllık diyarbakırın neden dicleyle bir bütün olamadığını anlamadım.Dicle nazlı nazlı akarken niye yürüyüş yolları panoromik alanlar oluşturulmamış anlayamadım halbuki harika yerler.
Umarım proje tamamlanır ve şehir dicleyle barışır...
bu arada belediyenin seçip yerleştirdiği heykeller çok güzel ben İzmirde İstanbulda bu kadar güzel heykeller görmedim umarım bu projede de heykeller yerleştirilir.

Erkan Kvk
7 yıl önce - Pzr 08 Ağu 2010, 21:10

Dicle Vadisi projesi gerçekleşirse sadece Diyarbakır ve bölgenin değil Türkiyenin en başarılı projelerinden biri olur. İnşallah en kısa zamanda gerçekleşir ve DİCLE nehri şehirle bütünleşir.

fange
7 yıl önce - Pzr 08 Ağu 2010, 22:19

gerçekten de diyarbakır dicle nehrinden kopuk gibidir, sadece üniversiteye gidilirken üzerinden geçilen bir yerdi, bir de çevresinde çirkin yapılar vardır (hastanelerin arkasında özellikle), bu projeyle umarım dicle nehri şehre kazandırılır, surların altındaki ve hastanenin arkasındaki çirkin yapılar da temizlenirse, ortaya muazzam bir kentsel alan çıkacaktır, diyarbakıra şimdiden hayırlı olsun, yakın zamanda çalışmaların başlaması dileğiyle

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 777879   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler