Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Ödemiş
« önceki   1234 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
M.İlkay Coşkun
10 yıl önce - Pzr 20 Oca 2008, 01:29

Ödemiş deyince aklıma,Birgi-Bozdağ ve Gölcük gelir hep.Görmeyenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden.Özellikle Bozdağ emeklilik yılları için ideal mekanlardan.Kirazı,kestanesi buz gibi suları,temiz havası,patatesi ile ünlü yerlerden.Birgi'nin ileriki yıllarda Safranbolu-Beypazarı kadar meşhur yerlerden olacağından eminim.Tüm Ödemişlilere selamlar.

can sarı
10 yıl önce - Pts 18 Şub 2008, 22:52

Ödemiş'im... Canım memleketim... Öyle saf öyle temiz ki, büyükşehirlerde gördüğünüz çoğu olumsuzluğu göremezsiniz Ödemiş'te. Yaşamak gayet kolaydır, rahattır. Hiçbirzaman ulaşım sorunu diye bir derdiniz olmaz, kapkaç, tinerciler, yol kesenler yoktur bu şirin ilçede. Memleketim diye söylemiyorum Ödemiş yaşanılası yerdir. Ada'ya (Kuşadası) bir saat, İzmir'e birbuçuk saat, Gölcük ve Bozdağ'a da sadece yarım saat uzaklıktadır benim şirin ilçem. Yani yaşamak güzeldir Ödemiş'te... Görmeyenlere, özellikle yakın olup da görmeyenlere, şiddetle tavsiye ederim. Görülesi, yaşanılası yerdir Ödemiş. Ben de çok özledim, hafta sonu gideyim ben de, havasını doldurayım ciğerlerime...

serdar55
9 yıl önce - Cum 14 Mar 2008, 01:15

Bozdağ Gölcük yolundan Ödemiş ve ovası

(+)

Mehmet YASA

9 yıl önce - Pzr 08 Hzr 2008, 22:27

ÖDEMİŞ

Cumhuriyet döneminin ilk otellerinden biri olan Yıldız Oteli 1927 yılında açılmış. Tarihi boyunca Celal Bayar'dan Necip Fazıl'a bir çok ünlü kişiyi konuk eden, belgesellere konu olan ünlü Yıldız Oteli yakında Ödemiş Belediyesi tarafından restore edilecek.

(Yıldız Oteli)

Emniyet'in önündeki Atatürk heykeli

(+)

Her Cumartesi Ödemiş'te pazar kuruluyor. Pazarın en ilgi çeken bölümü Kadınlar Pazarı Burada el dokumaları, ipekler, oyalar, danteller satılıyor.

(+)

(+)

Büyük Camii

(+)

Tire'de olduğu gibi Ödemiş'te de birkaç keçeci dükkanı var...

(+)

(+)

Türk Hava Kurumu’ na ait eski Halk Evi binası şuanki Halep Pastanesi

(+)

Samet Yılmaz

9 yıl önce - Pts 04 Ağu 2008, 20:18

Ödemiş-Kültürpark

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR