Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara EGO Otobüsleri - Enteresanlıklar [ANK ]
« önceki   123 ... 646566

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 66
truyana
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 18:26

08.10.19 tarihli (Bugün) 15:48 sıhhıye hareket saatli

269-2 Ufuktepe-Ekpres hattı

(+)

(+)

Aşağıdaki resimdeki cam kırılmış-değiştirilmiş ama kırıklar heryere yayılmış.

EGO nun görevlileri yok herhalde...? Vatandaşa hizmet bu olsa gerek...

(+)

onur345
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 18:31

Alıntı:
Aşağıdaki resimdeki cam kırılmış-değiştirilmiş ama kırıklar heryere yayılmış.

EGO nun görevlileri yok herhalde...? Vatandaşa hizmet bu olsa gerek...

Garajda gece cam değişmiş ama içini belli ki unutmuşlar. Şöför sabah marşa basmış çıkmış yola.
Haberi bile yoktur eminim.

Şöföre durumu söylemişsinizdir umarım ? Çünkü buradan görüp farkına varamazlar...

onurnazliaka
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 18:37

Alıntı:
Garajda gece cam değişmiş ama içini belli ki unutmuşlar. Şöför sabah marşa basmış çıkmış yola.

Şöföre durumu söylemişsinizdir umarım ? Çünkü buradan görüp farkına varamazlar...

Pardon ama aracın bölgesi ayakta uyumuş. Birinin kaba etlerine batsa o cam, sorumlu olurlar. Bunu da şaka diye söylemiyorum, sonuçta yolcular bindikleri aracın güvenlik kurallarına uygun olduğunu varsayma hakkına sahipler. Bunun aksi durumda ise sorumluluk, uygunsuzluk sergileyen idarede yani EGO'da olur. Ağzı açık ayran budalası gibi iş yapacaklarına gözlerini dört açsınlar.

truyana
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 18:40

Alıntı:
Şöför sabah marşa basmış çıkmış yola.

sabah değildi saat öğleden sonra 16 sıralarıydı..2-3 saat önce oluyor...Otobüsün en son koltuklarıydı...En son şoförün kendi kontrol etmesi gerekmezmi hatta çıkmadan önce..

Cihan91
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 19:40

Alıntı:
Pardon ama aracın bölgesi ayakta uyumuş. Birinin kaba etlerine batsa o cam, sorumlu olurlar. Bunu da şaka diye söylemiyorum, sonuçta yolcular bindikleri aracın güvenlik kurallarına uygun olduğunu varsayma hakkına sahipler. Bunun aksi durumda ise sorumluluk, uygunsuzluk sergileyen idarede yani EGO'da olur. Ağzı açık ayran budalası gibi iş yapacaklarına gözlerini dört açsınlar.

Dediğiniz durum hukuk düzeninin gerçek anlamda hakim olduğu ve işlediği ülkelerde olur maalesef

Bizde toplu taşıma araçlarının rutin bakım ve temizlikleri bile doğru düzgün yapılmıyor, ki bu durum da bunun en büyük kanıtı, camı değiştirilmiş aracı kontrolden bile geçirmeden sefere çıkarmaları işin başka bir boyutunda gayet bilinçli taksir olarak bile değerlendirilebilir

onur345
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 00:40

Alıntı:
Pardon ama aracın bölgesi ayakta uyumuş.

Ben de onu diyorum adaş... Bölge personeli çok yanlış yapmış. 1-2 kişi desem neyse de. Her araca günlük temizlik, kontrol, bakım vb standart prosedürler yüzünden 6-7 personel girip çıkıyor. Nasıl görmemişler hayret ettim.

Alıntı:
En son şoförün kendi kontrol etmesi gerekmezmi hatta çıkmadan önce..

Şöförün de hatası büyük. Sabit arabaları olmayabilir. Bazısı günde 2 araba değiştiriyor olabilir. Ne olursa olsun önce kaçak göçek varmı dışında bi sağına soluna, sonra içine binip koltuk ve koltuk aralarını kontrol etmesi lazım.

ozgur_clm
1 ay önce - Prş 10 Ekm 2019, 21:10

559 hattında 4.bölgenin 07-491 kodlu otobüsü çalışmakta.Bölgeler arası araç geçişi mi oldu?

ysuf2011

1 ay önce - Prş 10 Ekm 2019, 21:29

Aradan 1kaç gün geçsin belli olur geçici mi kalıcı mı
Bazen de 5. Bölge araçları 2. Bölge hatlarında çalışıyor 279 da 10-523
275 de 07-577 çalıştığını bilirim

sayfa 66
« önceki   123 ... 646566
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet