Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Öze®
12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 01:02
Akbil Bulamıyorum!

Arkadaşlar belki uygun değil ama Akbil bulamıyorum. Nereye sorduysam yok yok yok!!!. Nasıl temin edebilirim nereden temin edebilirim, alabilen varsa bana alsın yerini söylesin gelip elden alacağım. Acaba farklı bir sistem mi düşünüyorlarda akbil üretmiyorlar, akbil bulmakta zorluk çekiyorum.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Çağrı Tekin

12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 01:08

Akbil yok!Aylardır hemen her gün anneme akbil almak için soruyorum ama yok.Öğrenci akbili arada bulunabiliyor ama tam asla yok.Gerçi ben hep Kadıköy'de sordum.Belki Kartal'da falan kalmış olabilir ama sanmıyorum.

Öze®
12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 01:10

Alıntı:
Belki Kartal'da falan kalmış olabilir ama sanmıyorum

Ben bugün sordum Kartal' da. Nasıl alacağız anlamadım şu aleti. işkence ya  şuraya bak!!!

http://www.iett.gov.tr/gorus_ve_oneri.php

Bu linkten şikayetimizi dile getirelim bir an önce çözüme kavuşsun.

messiah_haktan

12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 01:25

Nasil yok? Yani belediyenin elinde Akbil kalmamis mi? Böyle büyük bir sorumsuzlugun Istanbul'da yasanacagina inanmiyorum, arkasinda baska birsey olmali. Sistemi degistirmek istiyorlardi, haberler cikmisti.

Öze®
12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 01:31

Alıntı:
Nasil yok? Yani belediyenin elinde Akbil kalmamis mi? Böyle büyük bir sorumsuzlugun Istanbul'da yasanacagina inanmiyorum, arkasinda baska birsey olmali. Sistemi degistirmek istiyorlardi, haberler cikmisti.

Şimdi sistem değişsin deseler bu en az 1 yıl sürer şimdi biz bir yıl bunu kullanamayacakmıyız. Hergün işe giderken en az 4 defa bineceğim ben otobüse ve akbil olmadan bilet peşinde kosacağım.

Süha
12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 01:38

Akbil bulunamıyorsa acaba karaborsaya düşme ihtimali varmıdır acaba yani ?? 5 e satılırken 10 satılır bir ististam doğar Eğer akbil kalkıyor degişim sürecinde 2 makinada durmalı hem akbil makinesi ve kart okuyucu zamanla kaldırılmalı birden sökülmesi İ.E.T.T duraklarında daha çok kara borsa bilet satışına neden olur ama halende devam etmekte.Karaborsaya çözüm bulamadılar

ulaş

12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 02:27

Alıntı:
Akbil yok!Aylardır hemen her gün anneme akbil almak için soruyorum ama yok.Öğrenci akbili arada bulunabiliyor ama tam asla yok.Gerçi ben hep Kadıköy'de sordum.Belki Kartal'da falan kalmış olabilir ama sanmıyorum.

Ben de anneme akbil almak için birçok yeri gezdim ama hiç ümidim yokken Göztepe Köprüsü'nde 129K'dan inince şansımı denedim ve büyük arayışlar sonucunda ulaşabildim. İ.E.T.T.'nin bu yaptığına anlam veremedim. Aklıma aktarmaların artık kaldırılamayacak bir maliyet yaratmasından dolayı akbil satışlarını durduruyorlar gibi komplo teorileri de gelmiyor değil.

Öze®
12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 02:37

Alıntı:
Ben de anneme akbil almak için birçok yeri gezdim ama hiç ümidim yokken Göztepe Köprüsü'nde 129K'dan inince şansımı denedim ve büyük arayışlar sonucunda ulaşabildim. İ.E.T.T.'nin bu yaptığına anlam veremedim. Aklıma aktarmaların artık kaldırılamayacak bir maliyet yaratmasından dolayı akbil satışlarını durduruyorlar gibi komplo teorileri de gelmiyor değil

Aktarmalardan kaynaklı bir problem ise aktarmaları iptal etsinler. Sadece bir fonksiyonu iptal etmek için tüm projeyi gözden çıkarıyorlarsa daha neler artık. Başka birşeyler olabilir, bana da karaborsa olayı gibi geliyor ama dur bakalım.

Engin

12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 04:28

bu yeni değil, Ağustos ayında ailem İstanbul'a taşındığında da Eminönü, Taksim, Mecidiyeköy gibi bir çok merkezi yere sormama rağmen hep yoktu; 2 tane bi gün buldum Taksim'de 1 tane de ertesi gün başka bir yerden almıştım sanırım. Geliyor hemen bitiyor diyorlar da bana pek inandırıcı gelmiyor.

Eğer hakikaten gelir gelmez bitiyorsa İstanbul halen inanılmaz göç alıyor demek bu Diğer bir ihtimal de insanların akbillerini geri vererek depozitolarını alabileceklerini bilmeyişi olabilir.

yeri gelmişken, akbilin özellikle havaalanları, tren istasyonları ve otobüs garlarında satılmasını şiddetle öneriyorum. istanbul'a gelen turist-vatandaş hemen almalı, hatta yanında tek sayfalık bir el ilanı ile ulaşım sistemini, ücretlendirmeyi anlatan; Türkçe ve çeşitli diğer dillerde basılmış bir ek verilmeli.

madem insan taşıcaz  

salihkumbar

12 yıl önce - Cum 30 Mar 2007, 09:43

Arkadaşlar Pazartesi gününden itibaren tüm gişeleremize yeterli miktarda tom temini yapılmış olup, satışa sunulmuştur. Dün de 10.000 tom dağıtımı yapılmıştır. Şu anda problem yoktur.

Şayet tom bulamadığınız gişe varsa ve  bildirirseniz gerekli işlemi yaparız.

Salih KUMBAR

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM