Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 360
gockhanpasa
1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 08:11

Bence ankara da daha cok fabrika da yakinda oldugu icin musteriye hemen arac vermek kacirmamak amaciyla fabrika stoklu gonderiyor olabilir

halili1984

1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 09:36

Türkiye de Otobüs satan belirli firmalar var.FSM de bunlardan biri.O yüzden stok deposu olarak kullanıyordur.100 araç olsa ortalama büyükşehirlere 5 araç gönderse 20 ilde stoğu erir.Sancaktepe de İşyerimin karşısındada bayisi var nerdeyse 20 30 tane kısa procity lerden Temsa tourmalinler var.avanue 2 3 adet var. Ve sürekli yüksek taban araçlar gelip sirkulasyon oluyor.

fanton67
1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 13:16
Tuğra Satılıyor

Selam Arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Yeni bir araç alma arefesindeyim herkes gibi, taştan olsun bizim olsun yerli olsun düşüncesindeyim. Bmc fabrika ile görüştük. Ellerşnde araç yokmuş! Üretim yokmuş gibi söylemler tamamen YALAN! Şuan ellerinde kırk civarı araç olduğu ve hemen istersek yarın aracın teslim edilebileceğini görüştük.

Ve yüksek kabin tam otomatik Tuğra çekici için şuan vergiler dahil 490 bin civarı fiyat veriyorlar. Manuel şanzıman için ise 450 bin civarı fiyat veriyorlar emsallerine göre bu fiyatlar çok iyi.

Bu fiyatlar tanıtım fiyatlarıymış ve bu araçlarda tüm aksam garanti kapsamındaymış şuanda.

Ark Berkman

1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 21:52
Hoş geldiniz

Aldığınız fiyat oldukca cazip gözüküyor. Hayırlısı ise inşallah sahip. Olursunuz

gockhanpasa
3 hafta önce - Cmt 24 Ağu 2019, 17:59

Mal mi bu adamlar fabrikadan araba satmaya calisiyorlar izmir de kac BMC showroom u bos duruyor dagitsalar ya 2 ser tane parasini satinca odeyin diye?! Boyle araba mi satilir?

ppalaremzi
2 hafta önce - Cmt 31 Ağu 2019, 14:31

Fabrikadan satış yapmak nedir arkadaş toptancı mısın mandal leğen mi satıyorsun. Ayrıca böylesine uygun fiyatlı ve modern bir aracın (450 bin tl) piyasaya çıkarılmamasında birilerinin parmağı olabilir mi?

Eğer bu araç piyasaya çıkarsa avrupada tüm ağırvasıta satış dengeleri alt üst olur. Bundan dolayı işlerine gelmiyor olabilir mi? almanların da bmc de hissesi var idi.

ppalaremzi
2 hafta önce - Cmt 31 Ağu 2019, 23:20

türkiye hissesinin %25 almanlara sattığı bir forumda okudum ne kadar doğru bilmiyorum.

Ark Berkman

2 hafta önce - Pzr 01 Eyl 2019, 19:48

Almanların bir hissesi yok. BMC katar %49, %51 Sancak ve Öztreyler ortak. Almanlar BMC ile ALTAY için ayrı bir şirket kurmuşlardı ama proje iptal oldu. BMC için konkordata ilan edecekte de dediler. Adamların elinde yığınla sipariş var öncelik onları yetiştirmek için uğraşıyorlar. Sadece TSK için bine yakın okadar da Katar için siparişleri var. Kamyon konusunda Ford gibi bir bayi ve servis ağı oluşturmaları gerekiyor. Benim tahminim bu sistem oluşana kadar idare edecekler. Ticari satışları düşük olduğu için şimdi yatırımcı bulmakta zor

Metehan209
2 hafta önce - Prş 05 Eyl 2019, 12:16

BMC'nin bir süredir üzerinde çalıştığı pikap tipi araç, ilk kez İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun BMC'nin İzmir'deki fabrikasını ziyaretinde ortaya çıktı. Şirket yetkilileri araca ilişkin Soylu'yu bilgilendirdi. Bakan Soylu da araçtan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

BMC, pikap tipi aracı özellikle iç güvenlik personelinin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdi. Türkiye'nin arazi koşullarına uygun geliştirilen araç, üstün harekat kabiliyeti ve yük taşıma imkanıyla arazideki personele destek sağlayacak.

Aracın tanıtımının, 17-22 Eylül'de Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde (TEKNOFEST) yapılması planlanıyor.
https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/bmcden-yeni-arac ...zi/1573617

En son Metehan209 tarafından Prş 05 Eyl 2019, 12:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Osman_61
2 hafta önce - Prş 05 Eyl 2019, 12:24

çok iyi duruyor.sadece askeri ihtiyaçlar için mi üretilecek? sivil versiyonu olacak mı?

sayfa 360
ANA SAYFA -> ULAŞIM