Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 328
Metehan209
7 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 20:57

Sanki Türkçe bilen Yunanlılar, ara sıra bizim forma uğruyor gibi

mustafa1981
7 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:05

Metehan BMC şahin i fotoshopladım. Aslında biraz yere yakınlaştırılsa camları büyüse ön farlar biraz daha büyük olsa çok güzel bir 4x4 araç olur bu araçtan. Kendi dizel motorlarını da koydukları zaman mis gibi olur.
Pikap versiyonu da düşünülebilir. Tümosan, BMC, Otokar, pi makina ve Nurol makina birlik olsalar çok kaliteli bir 4x4 yapabilirlerdi. Hemde neredeyse yüzde yüz yerlilikle. Türkiye de ortak platformlu araç üretimi yok ne yazık ki. Peugeot ve fiat ticari araçlarda ortaklık yapıyor. Biz Türkler anlaşamıyoruz demek ki

(+)

Bu da Nurol yörük ün Pikap fotoshop u

En son mustafa1981 tarafından Pts 11 Şub 2019, 23:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Metehan209
7 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:26

Katılıyorum Mustafa, güzel olurdu, ancak bizde herkes birbirin kuyusunu kazar ben kazanayim der, ama ümidim yokta değil, tamda BMC, iyi işler çıkartmaya başlamışken,
neden olmasın

mustafa1981
7 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:28

Daha sitedelerde forumlarda anlaşamıyoruz otomotiv alanında mı anlaşacağız?

Metehan209
7 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:39

Mustafa, hangi programla sop yapıyorsun? Güzel işler çıkıyor

mustafa1981
7 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:39

Adobe photoshop

Ynstrn
7 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 07:45

Alıntı:
Arkadaş adamlar bir otobüs çıkardılar ortalık toz duman oldu.... BMC Resmen vatan haini olacak neredeyse...

2 araç birbirinden farklı olsa da, aklıma "devrim" aracına yapılan ihanet geldi.

Misafir 4ce

7 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 11:12

Metehan209 biz yapılan doğru işleri takdir etmesini bildiğimiz gibi yanlış işleri eleştirmesini de biliriz..sırf yapılan yanlışları eleştiriyoruz diye bize yunanlılar diye aklınca hakaret etme hakkını sana sadece bu forum verebilir zaten..biz yapılan her proje de önce halkın menfaatini düşünen bir devlet istiyoruz,sadece şirket patronlarını düşünen değil..bmc bir proje yapıyorsa devlet tabiki teşvik etmeli,desteklemeli ama âdil olup ihaleyi bileğinin hakkıyla alıp siyasi oyunlar,dalaveralar yapmadan..devlet her şirkete eşit mesafede olmalı ve işi gerçekten hak edene vermeli,kayırım yapmamalı..ama siz alışmışsınız tabi haksızlığa kayrımcılığa karşı duranlara sırf hükümet taraftarı değil diye yunanlı veya fetöcü diye çamur atmaya demi..

Anadolu517
7 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 12:17

Kimse kimseyi hükümet taraftarı değil diye fetöcülükle hainlikle suçlamıyor. Ancak bmc forumuna gelip ford dan başka araçlardan bahseden, tank ihalesi haksız şekilde verilmiş (forum ile alakası yok) diyen, ısrarla kamyonların eksik yönlerini ön plana çıkarmaya çalışan işi siyasete vurup propaganda yapan , yok arapları sevmiyormuş, katarı sevmiyormuş vs deyip ırkçılık yapan kişilere de gereken cevap yazılıyorsa kimsenin zoruna gitmemeli. Kimse zorla foruma yazı yazın demiyor.
BMC ticari araçları forumu bu eleştiri yapılmasın demiyor kimse ancak kişisel ve siyasi hırslarınızı tatmin etmek için yazmayın bi zahmet şu foruma. Bmc yok olsa zil takıp oynayacak arkadaşlar var aranızda. Fabrika kapansa o kadar adam işsiz kalsa ellerine ne geçecek acaba?
"Oh iyi oldu benim siyasi görüşümde olmayan yabancı hisseli fabrika kapansın" diyecekler herhalde

Misafir 4ce

7 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 12:32

anadolu517 yukarıda bakarsan metehan209 aleni şekilde ''yunanlılar'' diyerek hakaret ediyor daha ne olsun..yapılan eleştiri mesajları hemen siliniyor ama metehan gibilerin hakaret mesajları silinmiyor

sayfa 328
ANA SAYFA -> ULAŞIM