Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
BMC ticari araçları
« önceki   123 ... 197198199200201   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 198
Misafir 18c

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 23:07

Basari hemen gelmez denene denene gelir suan resimdekiler basarili dizain ama onemli olan motor ve yuruyen aksam. Vemekanik ve elekturonik aksam. Umarimki basarilidir. Bunlar birer halkadir inşallahzayif halka yoktur basarillar bmc

Misafir 303

2 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 23:59

Turkay kardes tsk. Baska resim yokmu

mustafa1981
2 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 02:10

(+)

(+)

engin.
2 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 09:13

Genel itibari ile dış tasarımı güzel duruyor. Üstteki fotoğraflarda dikkatimi çeken kapının bu kadar uzun tutulması oldu. Kapının tekerlek çamurluğu ile birleştiği ince kısımı çoğu kamyonda yoktur. Bu kısım basamaktır ve basamağın üzerinden kapı başlar. BMC de kapı altına gizlenmiş basamaklar.

Bu tasarım görsel olarak bütünlük sağlasada, yukarıdaki kamyon gibi hafriyat işlerinde aracın en çok zarar gören yerleri alt köşeleridir ve direk aracın kapısını etkiler bu durum.

Birde yan taraftaki küçük camı neden öyle çizmişler enteresan.

BULENT MUTLU
2 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 09:16

scaına ile neredeyse 1e 1 olmus birazda ford kargo

mustafa1981
2 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 11:48

Önceki tasarımlar çok kötüydü. Scania ve Ford'a benzemesi daha iyi olmuş bence. Genel olarak tasarımı beğendim. Ufak tefek şeyleri beğenmeyebiliriz onları da ileride ufak makyajlarla güzelleştirirler. Tahminim 2018 yılına kaldı bu kamyon, çekici.

Misafir 2ff

2 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 19:16

Arkadaslar satisa nezaman sunacaklar bir bilgisi olan varmi. Veya faprikadan bu mevzuya hic yanit yok cok sessizler biraz haber aktarsalar cok iyi olur saygilar

Misafir 9e7

2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 03:07

Ben almanyalı olarak
Türkiyede ileri düşünceli birilerini göremiyorum
Universiten çıkan kişiler ne yapar anlayamadım
gelelim konuya her ülkenin kendi arabaları var
bizdede BMC var ama hiç birtane polis arabasını görmedim.BMC deki üstsevyedi memur yada mühendis yada estekci çizimciler hić beni çekmiyor
geri kalmış gibiler yerine yeni kişiler yani gençler
gelse hayalım Polis arabaları BMC jandarma .....
bide üstündeki çizimler bide üretilen arabalar teneke şeklinde deyilde ejder tipi gibi

Misafir 259

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 18:27

Resimvar sesyok nezaman piyasaya verecekler acaba

Berat3545
2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 18:33

Belki türkiyenin en büyük otomotiv sanayii firması ama hala kurumsallaşamamış ne sosyal medya da varlar ne güncel bi internet siteleri var

sayfa 198
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM