Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Varan Turizm
« önceki   123 ... 418419420 ... 536537538   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Bülent Arasıler

2 yıl önce - Pts 12 Arl 2011, 22:36

İstanbul-Ank-Adana pankurunda her hafta Salı ve çarşamba günleri için seferler iptal edilmiş...Yani haftada iki gün sefer yok karşılıklı olarak..

paramedic
2 yıl önce - Çrş 14 Arl 2011, 02:48

arkadaslar izmir ankara seferini yaptım dün aksam ve bektaşların goldeditionlarında calısan host gerçekten cok berbattı eski varanı gercekten mumlarıyorum bi daha varanı kullanırken düşüneceğim benim için varan sayfası yapanacak sanırım

Arda M Öztürk

2 yıl önce - Çrş 14 Arl 2011, 03:50

Geçen gün Esenlerdeydim Ulusoyun servis araçlarında ve yazıhanelerinde Varanın logosu var.

Resim bilgi amaçlı yüklenmiştir.Kötü olduğundan silinebilir.

guras

2 yıl önce - Çrş 14 Arl 2011, 11:15

Ulusoy'un kocaman tabelasının kenarına iliştirilmiş gibi gözüken Varan tabelası çok gariban ve sığıntı gibi kalmış... Umarım Ulusoy birleşmesi ile servis ve terminal kalitesi artan Varan hakettiği tabelaya da kavuşur...

Bülent Arasıler

2 yıl önce - Çrş 14 Arl 2011, 11:20

Alıntı:
Ulusoy'un kocaman tabelasının kenarına iliştirilmiş gibi gözüken Varan tabelası çok gariban ve sığıntı gibi kalmış... Umarım Ulusoy birleşmesi ile servis ve terminal kalitesi artan Varan hakettiği tabelaya da kavuşur...

Tabela değil de bez afiş sanırım, ilerde UVB yapılanmasına uygun tabelalar oluşturulur..

frendly_555
2 yıl önce - Çrş 14 Arl 2011, 11:20

aslında yılarca biribirine rakip görünen bu 2 firmanın birleşmesini söyleseler inanmazdım çok şaşırtıcı oldu bu birleşme fakat eski yorumları okuyamadım o yüzden bişey sorabilirmiyim varanı metro turizmin sahibi satın aldı dendi önceleri şimdi bu birleşme nerden çıktı anlayamadım

kaya60
2 yıl önce - Çrş 14 Arl 2011, 12:40

Alıntı:
varanı metro turizmin sahibi satın aldı dendi önceleri şimdi bu birleşme nerden çıktı anlayamadım

Varan yönetimi, Metro ile görüşüldüğünü ancak bu satıştan vazgeçildiğini açıklamıştı o süreçte. Yani Metro'ya satış falan olmadı.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=38739&start=3830

ayvHasan
2 yıl önce - Prş 15 Arl 2011, 07:59

türkiyenin ilk bağımsız konaklama tesisi olan BOLU DAĞI VARAN TESİSLERİ faaliyetine son verdi anlaşılan İSTANBUL-ANKARA yolunda artık tüm araçlar HENDEK PARKSHOP'da mola vercektir.

Serhan Sk
2 yıl önce - Prş 15 Arl 2011, 14:41

Alıntı:
türkiyenin ilk bağımsız konaklama tesisi olan BOLU DAĞI VARAN TESİSLERİ faaliyetine son verdi anlaşılan İSTANBUL-ANKARA yolunda artık tüm araçlar HENDEK PARKSHOP'da mola vercektir.

"Bir zamanlar şuralarda mola verirdik, dışarısı buz gibi olurdu, ancak lokantadaki yemekler ve çay içimizi ısıtırdı, ardından bindiğimiz otobüsün çalışanları bize ilgiyle hizmet ederlerdi" diyeceğiz.
İlkokul sıralarındayken özlemini çekerdim, ne zaman gideceğiz, ne zaman bineceğiz otobüse diye...
Hiç bir şeyde değil de otobüste firma seçerdim. Artık o da yok. "Varan" elveda...

ayvHasan
2 yıl önce - Prş 15 Arl 2011, 19:35

İSTANBUL-İZMİR-KUŞADASI seferleri yarın itibari ile son buluyor. İzmire günde 1 araba var artık.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM