Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Utku ARDIÇ

10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 15:50
Varan Turizm otobüs şirketi

20 Mart Salı Genel Müdürlüğüne yaptığım ziyaret gerçekten muhteşemdi.Alandaki araçların fotograflarını çekme fırsatı buldum.Özlem Hanım'a misafirperverliği için teşekkürlerimi sunuyorum..

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Varan Turizm filosu büyesinde olan Setra'nın 'LA LINEA' teması üzerine oluşturulmuş TOPCLASS 400 serisi üyesi olan S 417 HDH...

(+)

(+)

(+)

(+)

2+1(** *) koltuklandırılmış DE LUXE araçlar sağladığı alanla uzun yol seyahatini farklı bir boyuta dönüştürüyor.

(+)

(+)

LCD ekranlar insanı büyülüyor...

(+)

Mutfak bir yolculuk için düşünülenden fazlasını karşılamaya hazır..

(+)

Varan Turizm filosundaki SETRA S 417 HDH TOP SKY...Cam tavan araçta ayrı bir konfor faktörü yaratmış .

(+)

(+)

Bir diğer SETRA:S 317 HDH...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Zamanın en lüks uzun yol araçlarından olan S 215 HD yerini 300 ve 400 serilerine bırakarak şimdilerde yolculuk öncesi ve sonrası servis hizmeti veriyor..

(+)

Varan Turizm'in 25 yıllık  kaptanı ve S 417 HDH DE LUXE...

(+)

Varan Turizm'in daha iyi bir hizmet kalitesi sunmak için faaliyete geçirdiği Çağlayan Terminali...

(+)

DEVAM EDECEK...
                                                                                                                                  SAYGILARIMLA
                                                                                                                                    D.059-D.131
                                                                                                                                     Utku ARDİÇ

Armağan Örki
10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 15:55

Ekonomik koşullar gereği hiç binmediğim, hizmetine ve otobüslerine sürekli hayranlıkla baktığım firmadır Varan.
Ayrıca daha çok havayolu şirketlerinde başarıyla sürdürülebilen, yolculuğa puan sistemi çok şahane... Diğer şehirlerarası otobüs firmalarına fark attıkları kesin...  

Burak Arslan

10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 16:30

Son zamanlarda Varanda en çok dikkatimi çeken şey araçlarda Wireless yani kablosuz internet çalışması başlatmış olmaları... Özellikle işi gereği internete mahkum olanlar için müthiş bir fırsat. Düşünsenize normalde yolda net kullanmayı akla bile getiremezsiniz ama İstanbuldan İzmire kadar iş bağlayarak gidiyorsunuz... Çok cezbedici...

erincar
10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 17:06

2006 yılı yaz sezonunda DİDİM-İSTANBUL hattında çalışan 34 AS 8027 plaka nolu Setra 317 HDH ile bir komşumu uğurlarken...

(+)

En son erincar tarafından Prş 22 Mar 2007, 21:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Utku ARDIÇ

10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 19:41

Varan Turizm'in hizmet kalitesinin bu kadar yüksek olmasının bir sebebi de hiç kuşkusuzdur ki bütün araçların Varan Turizm'in özmalı olmasıdır.Çoğu firmada şirket içi taşeronlaşma diye anılan şahıs aracı sistemi uygulanıyor.Bu,hizmet kalitesini bellibir dengede tutulmasını zorlaştırdığı için maalesef hizmet farkına ve kalitede düşmelere yol açıyor.Özmal olan Varan Turizm otobüsleri sefer öncesi ve sonrasında ayın işlemlere tabi tutuluyor.Her araç aynı yerden aynı kalitede mazot alıyor,aynı teknik kontrollerden geçiyor,aynı ikram stok ediliyor.Bu da filo kavramını güçlendiriyor.
Varan Turizm bünyesindeki araçlar ve araçların özelliklerinden http://www.varan.com.tr/filomuz.asp
adresinde bahsedilmiş

m taşyurt
10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 20:40

varan'la pe çok kez seyahat ettim. S417HDH, S431DT ve S417HDH TOPSKY ile yokculuk yaptım. Favorimin TOPSKY olduğunu hiç kuşkusuz söyleyebilirim. Gece yolculuklarında pek bi fark olmasa da gündüz aydınlık ve ferah bir yolculuk imkanı sunuyor. Ayrıca varan'ın araçlara koyduğu nazar boncuklarını gözlerim aradı TopSky'larda. Otobüslerin içindeki renkler gerçekten harika seçilmiş. benden önce yüklenmiş fotoğraflar da gösteriyo zaten.

Seyhun
10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 21:18

Alıntı:

(+)

Varan Turizm ile son seyahatimi 2005 yılında (İstanbul-Bodrum) seferinde yapmış idim.(hatta Utku arkadaşın yolladığı resimdeki sağdaki otobüsle )  ne zeka varmış yaa..  

otobüsle giderken çok rahattık neredeyse yolun uzunluğunu hissetmeyecek kadar   bilet fiyatı diğer firmalardan biraz daha pahalı fakat bilet fiyatının karşılığında diğerlerine göre çok daha iyi bir hizmet bulunmakta  
            saygılar..

Tamer A.
10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 21:25

Aslında ben tam bir travego aşığıyım ama hergün akşam okul dönüşü varanın izmir bornovadaki tesislerinin yanında duruyoruz.Bu da benim varanı çok yakından tanımama sebep oluyoor.Otobüslerini yani setraları da beğeniyorum.Varanda çok büyük bi değişim görüyorum bi tanıdığımdan duyduğum kadar varan istanbulda gümrükte yeni otobüslerini bekletiyormuş.Eğer böyle bişey varsa ve gelirse kalite anlamında tam süper bişey olur

Mustafa Celep

10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 21:40

Setra'nın Türkiye Distrübütörlüğünü ve teknik servisini VARSAN adı altında Varan Turizm yapmaktadır.

cenkince

10 yıl önce - Prş 22 Mar 2007, 21:49

Varan'ın başta şöförleri olmak üzere host ekibi ve bilet satış ofisi yetkilileri çok nitelikli insanlardan kurulu...

302, 302S ve derken Setralar....

Varanda çalışan bir dostum özellikle gece sürüşlerinde uyuyan yolcuyu uyandırmamak adına kırmızı ışıkta hiç durmayacak şekilde aracın hızını azaltarak kavşağa yaklaştıklarını yeşilin yanması ile birlikte yine yolcuyu uykusundan uyandırmayacak şekilde ağır ağır hızlandıklarını anlatmıştı bir keresinde...

araçların içi her daim ilk seferine çıkıyormuş gibi prıl pırıldır...

Hostlar her yarım saatte bir (kimseye çarpmadan ) aracın içini dolaşarak kolaçan ederler...

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM