Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 501
muzaffer gurcan
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 20:59

5000. cevaba ulaştık, 5000. cevap hayırlı uğurlu
olsun

Mehmet0660
3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 07:45

Bu hattın sinyalizasyon yu tamamlanıp 9 lu setler halinde 4/5dakikada bir sefer yapıp Mamak ve civarı hatlar buraya bağlanmalı artık dikimevi civarı tıkanmaya başladı yoğun saatle insanların ömrü yollarda geçiyor vede Kızılay ulus arası ring otobüsü olmalı 2. Aktarma ücretsiz olmalı en azından 10 a yakın hat trafiğe girmez 324 329 334 338 350 351 252 354 355 357 359 361 363 374 377 daha sayamadığım hatlar var

mursel kasap
3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 08:09

Bu saydigin hatlar iyi kötü ise yarıyor.Eger ring gibi bir sey düşünüyorsan olmaz.Nasil cayyolu metrosu acildigi zaman tum eskisehir yolu gecisli ego hatlari beslemeye dönüşmüştü.O zamanlar ring sistemi ilk uygulandigi zaman metroda izdiham oluyordu.Hatlar iyi böyle ringe filan gerek yok.Milleti rayli sisteme özendirecez diye özel arabalarina yönelirler.

Mehmet0660
3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 08:34

Mürsel 2 otobüsün arası 10 dakika kızılaya 10 dakika sonra gelen otobüsle öndeki otobüsün arası
Trafikten dolayı çamurdan dolayı 40 dakika açıyor 40 dakika yolda bekliyorsun halbuki hadi biraz yoğunluk 15 dakika sonra var tam 40 dakika

Mehmet0660
3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 08:37

Çayyolunu giden devrik başkanın yüzünden açıldı zaten yolcusu yoktu ora elit semt herkese araba var Mamak elit değil herkezde araba yok mecbur biniyorlar benim dediğim sistem aslında daha hızlı bak kayaş sıhhıye arası 13 dakika otobüsle 25 dakika.. Çayolu yolcu olsun diye etimesgut ve Sincan zoraki bağladılar ve aktarma ücretsiz olarak sonra beyazlar açıkmavi öhak dönüş yapınca ve kartlı olunca ego tercihi azaldı yoğunluk o yüzden azaldı

murat967

3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 10:12

Elit kesim ne demek? Kendinizi nerede görüyorsunuz? Çayyolu’nda oturanlar hergün havyar ile şampanya mı içiyor sanıyorsunuz? Nedir bu olduğu durumu aşağılama durumu? Ben Sincan’da yaşıyorum ve hiç bu tür triplerr girmiyorum.
Ankara’da heryerde araba var. Keçiörende de Sincanda da. Tek sorun raylı sistemlerin o bıyıklı yüzünden sürekli ihmal edilmiş olmasıdır. O zamanlar mühendisler üstgeçitler trafiği artırır dediğinde gülüyordu o şahıs.

mursel kasap
3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 10:26

Mehmet o dediğin olması için baskentrayin 3.Bölge hatları ile tamamen aynı güzergahta olmalı ki o zaman bunları tartışalım.Hali hazırda 3.Bölge hatlarina kisaltirsan halk çöker.Hala gökçek döneminden kalma alışkanliklari düşünüyorsun.Ayrıca çayyolu metro hattına sadece çayyolunda oturanlar değil.Etimesgut,Sincan,elvankent,yapracik, yasamkent,bilkent,Beytepe daha sayamadığım tüm Eskişehir yolu bölgesi çayyolu metrosunu kullanıyor.Malesef herkesin arabası olmuyor.Ben orta halli vatandaşım eski tofasim bile yok.Demek ki her zengin diye gördüğünüz bölgelerde her kes aynı olmuyor.

Mehmet0660
3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 13:44

O dediğim hatlar zaten aynı yerden geçiyorlar dikimevi göbekteki trafiği bilmiyorsun herhalde sabah tıpfakültesinden tam 20 dakikaya yakın ışıklarda dur kalk yapıyorsun dönüş de aynı

Mehmet0660
3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 13:46

Murat zaten elitler metroyu kullanmıyor boş gitmesin diye devrik Melih zamanında Sincan etimesgut yolcuları oraya sevk edildi metro olduğu halde yukarıda iyi trafik var

murat967

3 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 14:24

Elit kim?
Siz kendinizi nerede görüyorsunuz? Elit - ezik?
Elit ünvanını kim veriyor? Kim elit yada ezik olduklarına karar veriyor?
Nereden biliyorsunuz elit olduklarını? Bu ısrar neden? İspatlayın.
Neden ısrarla toplumu ayrıştırmak istiyorsunuz? Bu anayasa suçudur. Umarım biliyorsunuzdur.

sayfa 501
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet