Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 499
murat967

1 ay önce - Çrş 02 Ekm 2019, 08:37

Yalçın Taşdelen öyle yazınca cevap alamıyorsun.

Tevfik Metin Tanöven, bu yayınlamış olduğum bikgi isteği eski olan değil. Bunu 1 hafta önce gönderdim. Eskiye cevap yazmadılar. Yani yalan söylemedim. Herşeyi buraya yazmak zorunda değilim. Bilmeden konuştuğunuz için bana özür borçlusunuz.

namıkbey
1 ay önce - Pzr 06 Ekm 2019, 22:57

8bile olmadan seferler bitiyor aylardır Özgünes kapalı kendi vergilerimiz ile yapılan yarim yamalak 15dk da bir isletilen sistemden hesap soramayacak mıyız koyunlugu bırakın.

eretna1048
1 ay önce - Pzr 06 Ekm 2019, 23:10

başkentray bir an önce büyükşehir bünyesine geçmeli bu taşımacılık a.ş. zarardan başka bir şey değil .saat sekizde kapanma on beş dakikada bir sefer .yakışmıyor başkendte

Bashkent 06
1 ay önce - Cmt 19 Ekm 2019, 15:38
Başkentray Akçaören'e uzatılıyor!

http://www.flasgazetesi.com.tr/haber-baskentray-s ...24459.html

Mehmet0660
1 ay önce - Cmt 19 Ekm 2019, 17:49

Başkentray ançak şu şekilde verilmi olur kayaş Mamak yolcusu banliyö ya aktarma yapacak sonra sıhhıye kurtuluşa geçişler metro ve otobüslere ücretsiz olacak 4 dakikada bir sefer olacak ve trenler 9 lu set olacak bu olur mümkündür kayaş sıhhıye arası 13 dakika ama otobüsle 25 dakika ancak bu şekilde verilmi kullanılır bu dediğim Sincan icinde geceli olabilir ankara nın ortasında ayrılmış bir hat geçiyor ama 15 dakika gibi verimsiz bir şekilde çalışıyor

En son Mehmet0660 tarafından Cmt 19 Ekm 2019, 18:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mirzan

1 ay önce - Cmt 19 Ekm 2019, 18:56

Hatta sürekli bir uzama projesi içerisinde, 18 km uzatmadan bahsedilmiş. Keşke uzatılsa ama bu hat bu işletme mantığı ile maalesef çok problemli. 5 milyonluk bir başkentte 15 dakikada bir işletme olmaz, üstelik 19:45’te seferler sona eremez. Uzun süredir kapalı olan istasyon var, açılalı 1.5 yıldan fazla oldu çalışmalar devam ediyor mu, bitti mi neler oluyor bilgi verilmiyor. Kış geliyor yine istasyonlarda kapalı alan yok, buz kesiyor.

Ankara şehir geçişi yük trenleri hala çalışmadığı gibi bölgesel ve anahat trenleri de çok az. Doğu yönüne Kırıkkale’ye, Elmadağ’a bölgesel tren yok, Irmak-Karabük-Zonguldak hattı yolcudan uzak şekilde bekliyor. Polatlı yönüne ise göstermelik bölgesel tren seferi konulmuş.

Bu arada Kayaş İstasyonu’nun doğusunda elektrifikasyon çalışmaları uzun süredir durmuş vaziyette.

Cemal Özen v16
1 ay önce - Cmt 19 Ekm 2019, 19:13

Alıntı:
4 dakikada bir sefer olacak ve trenler 9 lu set olacak bu olur mümkündür

Değil. O imkanı verecek kadar E23000 serisi Rotem vagon yok. İleride Milli EMU projesi gerçekleşirse olur.

Eski E14000'ler de revizyona uğradı. Bölgesel tren formatına sokuldu. Ankara'ya geri gelmez onlar.

Alıntı:
Uzun süredir kapalı olan istasyon var

Özgüneş istasyonu, yazın yağan sağanak yüzünden oluşan çökme nedeni ile uzun zamandır transit geçiliyor. Cebeci-Kayaş kısmında atlanan durak var mı bilmiyorum.

predatorg
1 ay önce - Pzr 20 Ekm 2019, 00:07
Sinyalizasyon çalışmaları ve tren sefer saatleri

Seferlerin düzene girmesine 10 ay varmış

(+)

ssamett
1 ay önce - Pzr 20 Ekm 2019, 00:11

Özgüneş durağı neden kapalı?

mert06mert
1 ay önce - Pzr 20 Ekm 2019, 00:27

Başkentray’ın Twitter hesaplarında hattın 520 bin yolcu taşıdığı yazılmış, fakat bunun aslı var mı? Kayaş-Sincan kesimini kullanan tüm anahat+YHT+banliyö yolcu sayıları yazılsa bile bu sayıya ulaşılabileceğini düşünmüyorum. Pek inandırıcı bir rakam değil bana kalırsa.

Kaynak paylaşım: https://twitter.com/baskentray/Reklam_link/11684505752 ...78208?s=21

sayfa 499
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet