Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 285
Misafir 7f1

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 07:34

Famat bey şöyle bir metro hattı nasıl olur?

İvedik OSB > Ostim > Batıkent veya Batımerkez metro istasyonu > İstanbul yolu > Şaşmaz > Yıldırım banliyö > Ümitköy metro > Ümitköy merkez > Çayyolu > İvedik > Murat Erdi Eker Hastanesi > (zorlarsak) Haymana ve Gölbaşı

Şehrin batısını kuzeyden güneye, 5 ana ulaşım arterini de birbirine bağlamış olur.

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 11:14

Alıntı:
Çayyolu > İvedik > Murat Erdi Eker Hastanesi >

İvedik yerine İncek demek istedi herhande.

Alıntı:
Haymana ve Gölbaşı

Haymana'ya EGO otobüs dahi yollamazken ne metrosu. Zaten otobüs yollamak da yakıt israfı olur. Gökçehöyük'den sonra Oyaca dışında Haymana'ya kadar ciddi yerleşim yok. Metro da olmaz haliyle.

Gölbaşı için raylı sistem erken.

Ümitköy Metro-Yıldırım-Şaşmaz-Batımerkezi arasında kestirme otobüs hattı kurulabilir ama.

Misafir 20b

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 11:50

İbrahim bey haklısınız İncek demek istedim. Haymana konusunda ise gene yanlış söyledim Haymana yolu olacaktı.

picco_z
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 12:27

Batıkent-Ümitköy otobüs hattı inatla verilmiyor.Şuan sadece hafta içi okul servisi gibi çalışan Batıkent-Anadolu Bulvarı-ODTÜ(233) var o kadar

Bu hat Çakırlar’dan başlasa ve servis saatleri artılırsa tamam ama Sincan’dan bile Ümitköy’e ring varken bu inat neden anlam veremiyorum.

Misafir e75

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 14:51

Yhtler yeni batı gari için duracak mı birde Sincandaki yapılan çalışmalar hakkında bilgisi olan var mi

Misafir ce5

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 18:38

Bahse konu Başkentray projesinde %88 ilerleme sağlanmış olup, projenin 2018 yılı ilk çeyreğinde hizmete açılması planlanmaktadır. Proje kapsamında Hava durağına alt geçit yapılmış ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Kart kullanımı hususunda görüşmeler devam etmektedir. Bahse konu Projenin 2018 yılının şubat ayında açılması planlanmaktadır.

murat967

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 19:00

Misafir e75, lütfen başlıklara geriye doğru bir bakın. Neler yazmışız.

Mehmet0660
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 19:43

Ankarakart on numara olur

emturan
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 01:42

İZBAN'da olduğu gibi aktarma olmazsa ben ne yapayım sadece ankarakartı

Misafir e68

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 07:56

Raylar ithal mi yoksa yerli karabük rayı mı

sayfa 285
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)