Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
Engin Topal

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:32

Alıntı:
Sakarya misal yani Engin abi, bütün az katılımcı şehirlerimizde vardırbence bu problem

Siteye daha cok Sakaryali üye yapin ... etkiniz artar ... Sakaryayi tanitmak sizin göreviniz ... mesela Malatyali kardeslerimiz cok aktifler ... güzel bir örnek teşkil ediyorlar ...

burakyrc

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:36

Alıntı:
Siteyedaha cok Sakaryali üye yapin ... etkinizartar ... Sakaryayi tanitmaksizin göreviniz... mesela Malatyali kardeslerimiz cokaktifler ... güzel bir örnek teşkil ediyorlar ...

Haklısın Engin abi , ınan bunun için ben de hemşerilerim de çok uğraşıyodur ama sözün bittiği yerdeyiz 10 kişiyiz neyse konuyu saptırmayayım inşallah her şehirin artar üye potansiyeli diyeyim ve çekileyim ilgi için teşekkürler

serkan salman

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:46

Karagöl'ü izledikçe Halfeti'ye gitme isteğim depreşiyor. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yoksa Malatya'ya gıcığım yok.

Malatya'ya bir gün gidip gitmeyeceğimden emin değilim. Bakarsınız tayinim Malatya'ya çıkar. (:

+Muhammed
4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:46

Malatyalı üye çok değilki.. sadece aktivite fazla.. bizim en büyük buluşmamız 7 8 kişilik.. Malatya başlıklarıyla ilgilenen Malatyalı üye 20 yi geçmez.. ama Eray44 Hüseyin44 üslubuyla duruşuyla fotoğraflarıyla sevildiyse.. bol bol wowlandıusa Malatyalının suçu ne?
Sakaryalı çok daha fazladır. Bursalı üye sayısı Malatyaliyı 3 e 4 e katlar.. o Timsah Arena buluşması neydi öyle..Konyalı üye çok ve aktiflerde.. Ama Kayserili az.. vs.. vs..

Daha çok konuşmayacağım mesele hakkında.. yoruldum.. yanımdakide kızıyor..

ahmet_44
4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:47

Alıntı:
Siteye daha cok Sakaryali üye yapin ... etkiniz artar ... Sakaryayi tanitmak sizin göreviniz ... mesela Malatyali kardeslerimiz cok aktifler ... güzel bir örnek teşkil ediyorlar ...

sanırım tartışmaları fitilleyen ithamların, imaların kaynağı tam da bu
Alıntı:
mesela Malatyali kardeslerimiz cok aktifler ... güzel bir örnek teşkil ediyorlar ...

çok aktif olduğumuz için çok paylaşım yapıyoruz, doğal olarak çok mesaj, çok wow, çok puan...
sonra da Malatya öne çıkıyor, çok puan alıyor...vs gereksiz eleştiriler... ayrıca şunu da unutmayın 1 kişi bir üyenin 24 saat içinde en fazla 4 farklı mesajına puan verebiliyor...bilen biliyor...bilmeyenle için yazdım...denetçilerden özür diliyorum, haddimi aşarak yazdım bu bilgiyi

Engin Topal

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:49

Alıntı:
Daha çok konuşmayacağım mesele hakkında.. yoruldum.. yanımdakide kızıyor..

Eşlerimizi kızdırmayalım ... siteye onların lütfu ile girebiliyoruz ...

serkan salman

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:51

Evet, bence de uzatmayalım. Fotoğraflarımız konuşsun (: Herkese iyi uykular.

ahmet_44
4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:55

o zaman bir dua ile kapatalım "inşallah Serkan beyin tayini Malatya'ya çıkar" aminnnn...

sayfa 14
« önceki   123 ... 121314
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET