Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
serkan salman

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 00:43

İyi bir noktaya değinmişsiniz Engin Bey. İsim vermeyelim, geçen tek cümlelik hiç bir anlamı olmayan bir mesaja 9 küsür puan verilmiş. Puan vermek demek, kişinin anasayfada bir şekilde dikkat çekmesi demek ve hoooop "wow milliyetçiliği."

Sizi bilmem ama ben güzel ülkemin dikkatimi çeken ve çekmediği durumlarda bile sitenin derinliklerine inerek dikkatimi verdiğim tüm şehir, ilçe ve kasabalarına pür dikkat kesilip wow ve puanlarımı vermeye devam edeceğim.

Site, Bursa'dan ibaret değil çünkü.

Engin Topal

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 00:52

Muhammed kardesimin samimiyetinden süphem yok ... ama bazen yazdiklarimiz yanlis anlamalara sebebiyet verebiliyor ... bizim isimiz iyiyi ve güzeli takdir etmektir herdaim ...

Hüseyin_44
4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 00:56

Alıntı:
Malatyalılar bu siteyi seviyor.. burada birlikte olmayı seviyor..

Kesinlikle...
Saatlerce başından ayrılmadığım ender sitelerden....
Yani kimse kusura bakmasın benim şehrimden biri fotoğraf yüklemiş wow vermeden ayrılmam eğer hakkım varsa kçük bir hatırlatma sitede bulunduğum zamanlarda kim fotoğraf yüklemişse wow puanınıda esirgemem benim vermiş olduğum 24445 adet wow puanına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız...

Saygılar

serkan salman

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:05

Polemik yapmak istemem ama bizim zaten böyle bir endişemiz yok. İsteyen istediğine versin ama düz cümleye 9 puan vermek ne demek Allah aşkına? Yeri geliyor ben de veriyorum Malatya fotoğraflarına.

Ayrıca bir çok şehre gitmeden wowturkey sayesinde gitmiş kadar oluyoruz. Burası eşsiz bir kaynak. Malatya'nın öne çıkması beni rahatsız etmez. Bilakis belki hayatım boyunca hiç gitmeyeceğim bir şehri tanımış oluyorum. İnternetteki çoğu görsel, sitemiz kaynaklı. Milyona yakın fotoğraf var. Olsun, daha çok olsun ama "adam kayırma", diğer şehir "kullanıcılarının" hevesini kaçırmadan olsun.

+Muhammed
4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:05

Engin Bey ben kendimi savunmuyorum.. ben bir memleketi, Serkan Bey'in idealini savunuyorum.Bunu yaparsam kstatistikler belli.. en çok wow denen 10 fotoğrafımdan 4 ü Malatyadan.. en son wow verdiğim 10 fotoğraftan 4 ü Malatyadan.. vs.

Malatyayı savunuyorum.. çünkü arkadaşlarımı tanıyorum.. burada gelip geçenler oldu.. geçici adamları biz kendi aramızdada erittik.. niyeti bozuk olanı uyardık, tavırlarımızla anlamıyorsa açık açık isim vereyim isterseniz.. hala burda üye.. paylaşım yapıyor ama eskisi gibi kendine ait olmayan fotoları eklemiyor. Ya da şunu söyleyeyim.. hesabımın şifresini vereyim.. özel mesajlarıma geçmişe dönük bakılsın.. herhangi bir memleket milliyetçiliği organizasyonuna "hadi şu fotoya yüklenelim" gibi bir yönteme girildiyse şifremi arkadaş değişsin ben bir daha giremeyeyim bu siteye.. ama sadece memleket tanıtımına teşvik adına wow olabilir.. bu bütün memleketlerin problemi ama.. 10 wow u da geçmez böyle fotolar.. mesele yapmaya değmez.

SERKAN BEY' in idealini savunuyorum.. Çünkü haksız rekabete girilmemeli diyorum.. ama aynı zamanda yanlış anlaşılmaya mahal verilmemeli diyorum.

Çok uzatmaya gerek yok.. adın çıktıysa dokuza inmez çatlasan sekize..

Engin Topal

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:08

Alıntı:
Çok uzatmaya gerek yok.. adın çıktıysa dokuza inmez çatlasan sekize..

Meramın anlaşıldı zaten Muhammed ... senin adın bizim indimizde hep on numaradır ne dokuz numarası? ...

ahmet_44
4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:09

bir kaç cümle de ben yazayım istedim...koyu bir malatyalıyım, ve malatya milliyetçiliğni de yaparım... Ama bu sadece Malatyalı üyelerin fotolarına wow verdiğim, sadece onların mesajlarına puan verdiğim anlamına gelmez...hele sadece Malatyaya ait foto yüklediğim anlamına hiç gelmez...yüklediğim fotolara ve başlıklara bakarsanız malatyadan çok, belki Bolu, Bursa ve İstanbul fotoları göreceksiniz...ve ana sayfaya çıkan fotolarımın çoğu da yine Boludan Bursadan ve İstanbuldan...şimdi ima edildiği gibi Malatyalı üyeler sadece hemşehrilerine ve Malatyaya ait fotolara wow, puan veriyorsa nasıl oluyor da Bolu, Bursa ve İstanbul fotoları ana sayfaya çıkıyor? Ben güzel ülkemin her karışını ayrı ayrı seviyorum ve gezdikçe gördükçe daha çok seviyorum, ve gittiğim her şehirden güzel kareler yakalamaya çalışıyorum...
şunu konuya da değinmeden edemiyeceğim, maalesef son günlerde Malatya ve Malatyalı üyelerle çok uğraşılıyor, çok ağır ithamlarda bulunuluyor...gereksiz yorumlar yapılıyor...ayrıca memleketinin fotosuna wow vermek özelden mesaj yoluyla wow dilenmekten daha yeğdir...wow lobisiyle ana sayfa olan fotolar da yok değil... herkesin emeğine saygı göstermek gerek...

Ramazan DOĞAN

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:11

Alıntı:
sitede bulunduğum zamanlarda kim fotoğraf yüklemişse wow puanınıda esirgemem

Hüseyin kardeş hiçbiryere ayrılma fotoğraf yüklüyorum.
Garanti wowumuz olsun bari..

Engin Topal

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:15

Alıntı:
Garanti wowumuz olsun bari.

yine gaptın wowları ...

Haldun Turan

4 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 01:16

Engin abi konuya tam vakıf değilim ama gene biraz üzücü şeyler söz konusu yeri geldi söyleyeceğim.Hüseyin benim sevdiğim bir arkadaşım.Telefonda bile konuştuk.Yüzyüze tanışmak istediğim efendi ve ağır bir arkadaşımız ve kendisinin fotoğraflarını her zaman takip ederim ve gerekeni yaparım.

Sağolsun Hüseyinde bana yapar.Evet birbirimize destek çıkarak ayıp mı ediyoruz bence değil.Malatyalı arkadaşlara neden yüklenildi anlamadım.Eray_44 rumuzlu arkadaşlada merhabamız var özelden çok mesajlaştık.Benim bazı fotolarıma alaka gösterir beğendikleri çıkar bende onun beğendiklerine bakarım ve yarışmada da büyük ihtimal 1.olacak hayır ne var bunda anlamadım.

Ramazan arkadaşımızda gelmiş Ramazan merhaba ya naber ? Süper fotolarına devam dostum aynen yola devam.

Engin abi dostlarımız arkadaşlarımızla paslaşmak bence yanlış değil.

sayfa 12
« önceki   123 ... 11121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET