Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
ŞAFAK

7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 10:15
İzmir Çeşme'de bir villanın bahçe duvarı

Arkadaşlar bu bahçe duvarını izmir çeşmede bir villada gördüm ve gözlerime inanamadım sizler için fotoğrafladım.

Üstteki devirdaim borularından denizden çektiği temiz suyu veriyor alt devirdaim borularından ise kirlenmiş suyu denize yolluyor.

emre yılmaz

7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 10:50

Aman Allah'ım insanoğlu sınır tanımıyor.Ne diyebilirim ki.Güzel,Muhteşem,Fantastik,Uçuk,Sıradışı...

Acaba kışın nasıl muhafaza ediyor ve dış etkenlerden nasıl koruyor merak ettim

ŞAFAK

7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 11:29

Emre içindekiler deniz mahsulu balıklar olduğu için çok dayanıklıymış öğrendim ayrıca sadece izlemek içinde değil villanın sahibi istediğinde istediği balığı tutup bahçede mangala atıyormuş.

Zulfikar
7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 11:50

Demekki sadece paraya sahip olmak degil, onu en orjinal sekilde zevke donusturmek de marifetmis..  

Onca deniz baligini canli olarak bulmak bile zor olsa gerek.. Vallahi bravo..

Bu konu sanirim "zenginin mali zugurtun cenesini yorarmis" gibi bir hal alicak..  

Ömer3510

7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 12:01

Güzel yapmış...Orjinal fikir.
Koruması olsa gerek,o akvaryumun güvenliğini nasıl sağlıyor?

(Çeşme halkı isyandaydı siyasetçilerin kışkırtmaları ile sokağa dökülüp balık çiftliklerini istemiyoruz diye bağırmışlardı.)
Şimdi başlarlar söylenmeye bu balıkların pislikleri girdiğimiz denizi kirletiyor diye.!

ejder ozkuzukiran

7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 12:02

Umarim araba carpmaz o bahce duvarina .

taner_06
7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 12:07

yatak odasını banyodan ayırmak için duvarı yıkıp akvaryum yaptıran,salonun zeminini akvaryumla süsleyen,mutfaının tavanını akvaryum yapıp  evinin üst kattaki dairesinide almak zorunda kalan insanlar gördüm ama bahçe duvarını ilk kez görüyorum...çok şık olmuş,ama medeni açıdanda yoruma açık,kalkdıki evlerinin dış cephesini altın kaplatanlar varken bu beyin yapdığı yadırganamaz ama..güle güle otursun,gerçekden şık olmuş ve baya bi emek harcamış....

e_mutlu

7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 12:07

balkondan olta atıp balık yakalamak ta ayrı bir zevk olur doğrusu   bu arada İstanbulda olsa içindeki balıklarla beraber komple çalıp götürürlerdi..

Namik CAKAR

7 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 12:18

Evet çok ilginc.

Ama tabi zefk meselesi, ben yapmazdım mesela! Ancak bir Balık Restoranı olur o yapar o başka tabii.

Sonucta ilgin.

Ayhan ALP

4 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 19:41

Umarim bu villanin duvari (akvaryumu ) daha yerinde duruyordur.

Begenmedim desem yalan olur ,acayip hosuma gitti

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET