Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'un En Güzel Alışveriş Merkezi? [AVM]
123 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1

İstanbul'un en güzel alışveriş merkezi?
Akmerkez 3.6%  3.6%  [2]
Galleria 1.8%  1.8%  [1]
Tepe Nautilus 0.0%  0.0%  [0]
Metrocity 0.0%  0.0%  [0]
Capitol 0.0%  0.0%  [0]
Profilo 0.0%  0.0%  [0]
Cevahir 8.9%  8.9%  [5]
Forum İstanbul 3.6%  3.6%  [2]
Carousel 0.0%  0.0%  [0]
Olivium 1.8%  1.8%  [1]
Kanyon 3.6%  3.6%  [2]
Capacity 0.0%  0.0%  [0]
Beylikdüzü Migros 0.0%  0.0%  [0]
Torium 0.0%  0.0%  [0]
Metroport 0.0%  0.0%  [0]
İstinye Park 16.1%  16.1%  [9]
Forum istanbul 7.1%  7.1%  [4]
Pendorya 0.0%  0.0%  [0]
Meydan Buyaka 0.0%  0.0%  [0]
Palladium 1.8%  1.8%  [1]
VIA Port 16.1%  16.1%  [9]
Zorlu Center 12.5%  12.5%  [7]
Akasya 7.1%  7.1%  [4]
Mall of İstanbul 5.4%  5.4%  [3]
Marmara Park 1.8%  1.8%  [1]
Forum Marmara 3.6%  3.6%  [2]
Vialand 5.4%  5.4%  [3]
Toplam Oy : 56

www.sercan.de
14 yıl önce - Prş 06 Ksm 2003, 20:14
İstanbul'un En Güzel Alışveriş Merkezi? [AVM]

Nautilus Shopping Center

Akmerkez

Metrocity

Capitol

Kapaliçarsi

Halil
14 yıl önce - Prş 06 Ksm 2003, 21:14

Benim sahsi favorim Profilo,,
Her acidan tercih ederim,,Akmerkeze gidenlerin cogunun alisveris amacli degilde gezme amacli gittiginide bir ek not olarak duseyim.. Akmerkezdeki markalar bizim ulkemizde cok ama cok kucuk bir topluluga hitab eden markalar..
Nautilius da fena degil..Metrocity e daha gidemedim..

ASLI
14 yıl önce - Prş 06 Ksm 2003, 21:16

Cehaletimi hos gorun ama bu Nautilus Shopping Center Istanbul'un neresinde kaliyor?

Nautilus hakkinda hic birsey bilmedigim icin oyumu Akmerkez ve Kapalicarsi'dan yana kullaniyorum. Ama Metrocity'ye metroyla ulasmak da ayri bir keyif.. Istanbul planlama konusunda Paris'ten cok etkileniyor bu aralar bakiyorum da..

Burç

14 yıl önce - Prş 06 Ksm 2003, 21:20

"güzel"den ne kastettiğine bağlı..
Mimari açıdan mı, ulaşım mı, ucuzluğu mu, markalar mı, insanlar mı?

Sadece "alış veriş" bakımından ise, bence Salı Pazarı veya Tahtakale'nin
yerini tutamaz hiç biri..

messiah_haktan

14 yıl önce - Prş 06 Ksm 2003, 21:43

Mimariyi,ulasmi,dekorasyonu,magzalri,bunlarin hepsini sayarsak sanirim Metrocity kazanir!

Sedat
14 yıl önce - Prş 06 Ksm 2003, 21:48

acikcasi Akmerkezden baska alisverismerkezlerini gezmedim nerde oldugunu bile bilmiyorum ?

messiah_haktan

14 yıl önce - Prş 06 Ksm 2003, 21:56

Acba Istanbul Avrupanin en cok alisveris merkezlerine sahip olan sehrimidir? Bi alman arkadas gittide diyo heryer alisveris merkezi,tabi kiz oldugu icin memnundu Istanbuldan!

Faruk

14 yıl önce - Cum 07 Ksm 2003, 01:03

Vallah sercan listene en azindan bir kaç tane alis veris merkezi daha yazabilirdin seçenek çok az bence

Ben hepsine gittim gitmedigim alis veris merkezi yoktur istanbulda
bence hepsi'nin kendine göre ayri güzellikleri vardir son açilan metrocity çok harika olmus akmerkez'e gelince biraz sosyete yerinden baska bir yer degil ve çok pahali markalar satiliyor
halil'in dedigi gibi. Kesin bir sanatçi veya futbolcu görürsün akmerkez'e gidersen.
Bunlardan hariç bence bakirköy'deki carousel'de fena degil

Ama Burç'un dedigi gibi tahtakale ,salipazari ve mahmutpasa'nin yerleri ayridir tabi

Faruk

14 yıl önce - Cum 07 Ksm 2003, 01:05

kedi demiş ki:
Cehaletimi hos gorun ama bu Nautilus Shopping Center Istanbul'un neresinde kaliyor?

Nautilus hakkinda hic birsey bilmedigim icin oyumu Akmerkez ve Kapalicarsi'dan yana kullaniyorum. Ama Metrocity'ye metroyla ulasmak da ayri bir keyif.. Istanbul planlama konusunda Paris'ten cok etkileniyor bu aralar bakiyorum da..

Nautilus acibadem kadiköy'de yani anadolu yakasinda

Halil
14 yıl önce - Cum 07 Ksm 2003, 01:31

Bende alisveris merkezlerine gidip kapali yerde tikilip kalmak yerine misss gibi acik havada alisverisi tercih ediyorum,,Bunun Icin Bagdat caddesi,Istiklal,Nisantasi gibi yerleri kapali mekanlara on kat daha fazla tercih ederim..Ayni sekilde Izmirde Alsancak ikinci kordon,hele hele gul sokak,, ankarada Tunali Hilmi,,Antalyada isiklar,Bahceli...gibi alisveris caddelerinde alisveris cok daha hos bence..Ayrica yabancilari modern alisveris merkezlerimizle etkileyecegimizi saniyorsak aldaniyoruz gibime geliyor..
Millet kapali alanda luks alisveris merkezi meraklisiysa Dubai ye falan gider.. Adamlar olayi asmis bu konuda..Onlarinkilerin yaninda bizimkilerin esamesi pek okunmaz..
Oysa biz yabanci halkin yerli halkla bulusabilecegi,alisverisin disinda oturup guzel bir yerde kahve icip birseyler yiyebilecegi caddeler yaratmaliyiz.. Su an Istiklal caddesi disinda bu tur bir yer yok Turkiyede..yani yabancilarada hitab eden..Nisantasindan,Bagdat caddesinden turistlerin % 98 inin haberi yok..Onlar Sultanahmette dolanip duruyorlar..

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet