Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Sanko Park Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   1234 ... 139140141   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
safakis
11 yıl önce - Cum 30 Ksm 2007, 22:57

Ayhan Bey'in fikri çok güzel. Yok olup gidecek olan Zeugma'nın ismini böyle büyük bir proje ile yaşatabilirlerdi. Üstelik çok zengin bir estetik kaynak Zeugma. Bir sürü malzeme çıkabilir bu konuyla. Üstelik, ziyaretçilerinin çoğunun telaffuz etmekte zorlanacağı İngilizce bir isim gerçekten abes kaçıyor.

Abdullah Şentürk
11 yıl önce - Cum 30 Ksm 2007, 22:57

Alıntı:
Bu AVM diğer yapılan Forum Gaziantep AVM ve Lapis AVM ile birlikte şehre hareketlilik getirecektir.
Evet kesinlikle karlı çıkan Gaziantep olur.Bu AVM'lere birde Şirehanı Kompleksi,Oska Eğlence Merkezi,Uğur Plaza ve Real M1'in de kendini yenilediğini eklersek sanırım Gaziantep tam bir alışveriş ve eğlence merkezi haline gelecek.

certugrul
11 yıl önce - Pts 28 Oca 2008, 12:33

Arkadaslar alisveris merkezinin son karar verilen ismi: SANKOPARK!
Acilis Eylul 2008 olacak. Eglence merkezi projesi sanirim iptal oldu, cunku ben yaklasik 3 aydir konuyla yakindan ilgiliyim ve hic boyle bir laf gecmedi. Buz pateni pistiyse cok buyuk olmamakla birlikte projede yer aliyor.

Ayrica kule, ofis veya residence degil otel olacak.

Ayhan
11 yıl önce - Pts 28 Oca 2008, 14:34

Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben de isminin Sankopark olduğunu duymuştum, ama emin olamadığım için başlığın ismini değiştirmedim.

www.sankopark.com

Sanırım çok güzel bir AVM olacak, seçkin mağazalar yer alacak. Tam da şehrin ortasında ilgi çekici bir yer...

Sanırım otel de 5 yıldızlı olur...

Diğer 5 yıldızlılar : Dedeman, Divan, Acarsan, The Anatolian, Tuğcan, Grand Hotel ...

Abdullah Şentürk
11 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 00:24

Alıntı:
Eglence merkezi projesi sanirim iptal oldu, cunku ben yaklasik 3 aydir konuyla yakindan ilgiliyim ve hic boyle bir laf gecmedi. Buz pateni pistiyse cok buyuk olmamakla birlikte projede yer aliyor
.

Görüldüğü kadarıyla iptal olan birşey yok, çünkü inşaatı çevreleyen dev AVM tabelaları aylardır duruyor.Ve bu tabelalardan eğlence merkezi de yapılacağını anlayabiliriz.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 139140141   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP