Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
erkmen se

13 yıl önce - Sal 06 Mar 2007, 21:55
Okullardaki Öğrenci Duvar Resimleri[KÜLTÜR-SANAT]

Türkiye'nin birçok yerinde ilköğretim okullarında ve liselerde Öğrencilerimiz Değerli Öğretmenlerinin denetiminde ve Önderliğinde harika duvar resimleri üretiyorlar,özellikle okulların bahçe duvarlarında gerçekleştirilen bu uygulamalar ile Sevgili Öğrencilerimiz yeteneklerini ,bilgi ve deneyim ile birleştirdiklerinde ne kadar güzel çalışmalar yapabileceklerini kanıtlıyorlar.
Bugünkü çalışmalar İstanbul Kadıköy yakasındaki Göztepe İlköğretim Okulunun Değerli Öğrencilerine ait.....
(Öğretmen ve velileri  yetenekli öğrencilerimizle övünebilirler)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Metin Arslan

13 yıl önce - Çrş 07 Mar 2007, 02:19

Türk, Avusturya ve eski Yugoslavya'lı ögrencilerin ortak çalışması.

(+)

_serhat

13 yıl önce - Çrş 07 Mar 2007, 17:40

Bence çok güzel çalışmalar bunlar.
           Bilhassa ilk öğretim okullarımızı  çevreliyen duvarların dış cephelerini, iğrenç reklam tabelaları yerine  bu tip resimler ile donatsak nefis olur.
            Ayrıca Eskişehir in elektrik trafolarında yapılan uygulamanın tüm ülkemizde yapılmasının çok doğru olacağı inancını taşımaktayım.
    http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=192954#192954
             Cok düşük maliyetler ile yaşığımız şehirlerimizi güzelleştirmek bizim elimizde.Unutmayalım ki bu ülke hepimizin.           Sevgiler

FİLİZ DENİZ
    13 yıl önce - Cmt 10 Mar 2007, 16:15

İlköğretim öğrencilerinin bu güzel resimlerini bende beğeni ile izliyorum çocuklarımızın böyle yaratıcı olmaları ne güzel bu yeteneklerinin öğretmenleri ve aileleri tarafından da değerlendirilmesini temenni ederim geleceğin ressamları yetişmeli, ayrıca bu elektrik trafolarındaki uygulama çok güzel Kocaeli büyükşehir belediyeside aynı uygulamayı yapıyor doğrusu çok takdir ediyorum

erkmen se

13 yıl önce - Prş 15 Mar 2007, 01:01

Kadıköy'ün en"ücra köşelerinde"yer alan Yenisahra civarında  Barbaros mahallesinde Eğitim Hizmeti veren "Sare Selahattin Uzel İlköğretim Okulu'nun" yetenekli,özverili,pırıl pırıl ,çalışkan öğrencileri Okul bahçesinde ve okul duvarlarında harika resim çalışmaları yaparak, yaratmanın ,paylaşmanın,tasarlamanın,üretmenin tadına varıyorlar.İşte bu güzel çalışma anlarından seçtiklerim....

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son erkmen se tarafından Prş 15 Mar 2007, 20:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

erkmen se

13 yıl önce - Cum 16 Mar 2007, 02:13

Bu çalışmalara katılan tüm yetenekli,özverili bu pırıl pırıl öğrenciler,bizim çocuklarımız.Ben hepsinin gözünde o ışığı görüyorum,geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan bir ışık bu..Hepsi özverili,kültürü,sanatı,daha açıkçası öğrenmeyi çok seviyorlar.Resim yapmayı çok seviyorlar,büyükleri ile gerçekleri,oyunları,yaşamı doğru,yalın,paylaşmayı çok seviyorlar.Onları etkinliklere katalım,sergilere gitsinler,aileleriyle birlikte  kültürü ,sanatı keşfetsinler.
    Okullardaki duvar resimleri çalışmalarınızı bekliyoruz..

Fırat
    13 yıl önce - Sal 17 Nis 2007, 11:12

Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi'nden..

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET