Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Odunpazarı - Ihlamurkent
« önceki   1234 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
murat_

9 yıl önce - Çrş 04 Şub 2009, 22:04

Alıntı:
Tepenin üzerine yazdılar Ihlamurkent Konutları diye, aynı Hollywood gibi oldu
Sen hatırlamazsın tabi de O yazılar İnşaat Başlarken İlk Yapılan işlerden biriydi Zamanın da Ama Değişiklik Olduysa Bilemem Tabi. Bu arada O Tepenin Tümülüs ( Höyük ) oduğu Söylenmişti Bana. Bilmem Ne Kadar Doğru.

İsmail Kaplan

9 yıl önce - Çrş 04 Şub 2009, 22:55

Demek ki ben geç farkettim o yazıları tepede, çünkü ilk zamanlar pek hatırlamıyordum Höyük konusuda olabilir ama heralde birisi çıkıp bi el atardı bu işe öyle olsa

murat_

9 yıl önce - Çrş 04 Şub 2009, 23:54

Alıntı:
Demek ki ben geç farkettim o yazıları tepede, çünkü ilk zamanlar pek hatırlamıyordum Höyük konusuda olabilir ama heralde birisi çıkıp bi el atardı bu işe öyle olsa

Sevgili kardeşim senin geç dikkatini çekmiş dediğin gibi. Ama o Ihlamurkent yazısı ilk yapılan işlerden biriydi. Bu Höyük Meselesi de asılsız olabilir çünkü yeni aklıma geldi onun etrafı kazılarak bir yol açılıyordu en son. Höyük Olsa İzin Verilmezdi buna. Ben Müze Müdürünü İyi Tanırım

İsmail Kaplan

9 yıl önce - Prş 05 Şub 2009, 00:20

Alıntı:
onun etrafı kazılarak bir yol açılıyordu en son.

o yol hala açılıyor zaten

Furkan ÇINAR
9 yıl önce - Prş 05 Şub 2009, 00:31
-

Fotoğraflar çok güzel olmuş paylaşanlara teşekkürler.Bence mimarisi,yerleşim planı çok iyi olmuş.Şehir merkezindeki evlerden daha güzel,düzenli bir yerleşme var artık şehirde büyüyor , merkezde yer kalmadı çok güzel olmuş .

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR