Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Havalimanı
« önceki   123 ... 117118119

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 119
pure distance
2 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 09:48

Airporthaber'de yer alan habere göre Gaziantep-Çanakkale direkt seferler başlıyormuş. [Pegasus HY]

https://gaziantep.dhmi.gov.tr/Sayfalar/ucus-detay ...=gaziantep adresindeki listeden de görülebiliyor.

https://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/ ...liyor.html

(+)

Mahmut Göksu
3 hafta önce - Prş 03 Eyl 2020, 22:12

(+)

Sanko holding güzel bir hangar yaptırmış. Bilmiyorum daha önce böyle bir özel hangar var mıydı.

SuperAir hakkında;

Süper Air, 3 + 10 yolcu kapasiteli ve 6.000 kilometre menzilli Dasault Falcon 2000 ayrıca 2 + 9 yolcu kapasiteli ve 4.000 kilometre menzilli Citation VII jet uçakları ve 1.000’in üzerindeki araç parkı ile Sanko Holding ve şirketlerinin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu arada daha önce de aklıma geliyordu. Gaziantep üniversitesi havacılık bölümü var burada özel bir hangar var sonuçta Gaziantep güzel bir sanayi şehri makine imalat konusunda da belli bir yerlerde.

Burada özellikle uçakların bakımları için bir takım hizmetler verilebilir mi bilmiyorum.

Eğer olursa kapasitesini daha da artırabilir belki.

Alperen 45

3 hafta önce - Cum 04 Eyl 2020, 15:05

Sanko kendi jetleri için hangar yapıyor oraya, inşaat daha tam olarak bitmedi. dışarıya hizmet verirler mi bilmiyorum valla...

Mahmut Göksu
3 hafta önce - Cum 04 Eyl 2020, 18:23

Alıntı:
Sanko kendi jetleri için hangar yapıyor oraya, inşaat daha tam olarak bitmedi. dışarıya hizmet verirler mi bilmiyorum valla...

Bence de dışarı hizmet vermez ben hani buna benzer oluşumlar ile sonrasında bir takım teknik konular için bir alt yapı oluşur mu manasında dedim.

İşin o boyutu hakkında bilgim de sadece Gümrüklü kargo terminal, kendi büyük bir itfaiyesi şimdi yeni bir termina binası üniversiteye bağlı bir havacılık fakültesi var diye dedim.

sayfa 119
« önceki   123 ... 117118119
ANA SAYFA -> ULAŞIM