Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
mehmet ramazan
6 yıl önce - Pts 16 Ksm 2015, 20:03

Arkadasim daha önceki sayfalardada yazıldı.Balikesir uludag ile Bursa uludag arasinda isim benzerliginden baska bir iliski yoktur.Bursa uludag yazi sitili olarak kucuk harf kullanirdi amblemide teleferikti, balikesir firmasi ise buyuk harf kullanir ve amblemi sira dagdi.Bursa firmasi kapandiktan sonra Balikesir firmasi onun potansiyelinide kullanmak icin yazi sitilini ve yesil rengi kullanmaya basladi

UfukRaifoğlu
6 yıl önce - Pts 16 Ksm 2015, 20:10

Misafirin dediği doğru olabilir.Uludağ varken ben hiç Balıkesir uludağ diye bir şey görmemiştim.Ne zaman Bursa Uludağ kapandı o zaman Balıkesir uludağ görür oldum.

mehmet ramazan
6 yıl önce - Pts 16 Ksm 2015, 20:27

Ben uludag turizmde calisirken Balikesir uludag da vardi ama simdiki gibi genis yelpazeye hizmet etmiyor bolge firmasiydi

tamer bursa
6 yıl önce - Pts 16 Ksm 2015, 22:06

Balıkesir uludağ firmasiyla kapanan Bursa uludağ firmasının bir alakası yoktur.
Bursa uludağ Ferit ustanin firmasıdır. Balıkesir uludağ ise hanciogulunun firmasıdır.
Bu bilgi 1. Ağızdan doğru bir bilgidir.

Misafir 9af

6 yıl önce - Çrş 30 Mar 2016, 23:39

İsmail yıldırım amcamı bu gün kaybettik mekanı cennet olsun

mehmet ramazan
6 yıl önce - Prş 31 Mar 2016, 14:58

Alıntı:
İsmail yıldırım amcamı bu gün kaybettik mekanı cennet olsun

ferit yıldırımın kardeşi İsmail yıldırım mı ?
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Misafir 36c

6 yıl önce - Prş 05 May 2016, 01:08

bursa uludag firmasi cok hosuma giden firmaydi tek renk otobus kullanmazlardi bugun kurulsa yine tercih edecegim firma keske geri donse efsane

Misafir 655

6 yıl önce - Cum 06 May 2016, 18:50

Arkadaslar, o zamanlar Gulhan veya daha sonraki adiyla Seref-Gulhan yazihanesi de vardi. Hatirlayan var mi? Sahipleri kimlerdi? Yalnis hatirlamiyorsam, daha sonra Hakiki Koc'u isletmeye baslamislardi...

Misafir 511

5 yıl önce - Cmt 03 Arl 2016, 20:48

Bursa nin ilk şehirler arasi yolcu taşimaciliği yapan firmalar Kamil Koç ve Şeref Gülhan turizm dir bunu en iyi bilenlerden ve bu sektörün icinde olanlardan biri olarak yaziyorum

Misafir 511

5 yıl önce - Cmt 03 Arl 2016, 20:56

Dogrudur arkadasim Hakiki Koç Çanakkale Turuva ve 10 adet daha firmanin da bursa şubeliğini yapiyorduk kurucusu Rahmetli Dedem Sabri koltukluoglu idi

sayfa 7
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara