Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
orbay
14 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 15:12

ben küçükken uludağ büyük bir firmaydı diye hatırlıyorum. epey gelişmiş bir firmaydı ama sonradan piyasadan kayboldu. sonra gene duyduk uludağ diye ama bu sefer balıkesir ismi gelmişti isminin önüne. şimdi 403 leri çok olsada yavaş yavaş filosunu gençleştiriyor travego olsun başka araç alımıyla devam ederse eski gücüne ulaşacağı kanısındayım

taner atlı

14 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 16:38

o bildiğin bursa uludağ firmasıyla yakından uzaktan alakası yok şu anda yollarda olan uludağ firmasının ,balıkesirde kurulup yıllardır bandırma- balıkesir- izmir arasında çalışırken genişleme kararı alan balıkesir firmasıdır

huseynkilic
13 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 01:25

balıkesir uludağ bandırmaya değil gonene çalışıyor
gonen -bandırma -balıkesir-izmir hattında
ancak yeni olarak istanbul ve ankara seferleri başladı balıkesir ve izmirden:D

Atalay Kaptan

13 yıl önce - Sal 06 Oca 2009, 23:05

Şimdilerde Lüks YALOVA Seyahat yalova bursa arası çalışmaktadır

İsmail270116
13 yıl önce - Sal 06 Oca 2009, 23:08

Alıntı:
gonen -bandırma -balıkesir-izmir hattında
ancak yeni olarak istanbul ve ankara seferleri başladı balıkesir ve izmirden

Öncelikle Balıkesir Uludağ bu hatlarda çalışıyor ama nedense bilmediğimiz şeyleri yazıp duruyoruz.
Ona bakarsak B.Uludağ Antalya-Alanya hattınıda kullanıyor. Hatta Metro 60 liraya götürürken B.Uludağ 45 liraya bilet kesiyor

Alıntı:
Şimdilerde Lüks YALOVA Seyahat yalova bursa arası çalışmaktadır

Yalova seyahatte seferlerini genişletmiştir. Antalya vb. gibi

yunus_7082

13 yıl önce - Prş 22 Oca 2009, 23:10

1990-94 arası üniversiteyi Bursa'da okudum. Yolculuklarımı çoğunlukla Kamil Koç'la yapardım. O yıllarda bir ara çalışan ve sonradan kapanan bir firma vardı. Adı DAŞ 'dı otobüsleri hep prensesdi yanlış hatırlamıyorsam. Acaba DAŞ firması Bursa'nın mıydı?

Muhittin_Ayvalık
13 yıl önce - Cmt 24 Oca 2009, 02:31

Alıntı:
Bu başlığı görünce Bursamızda efsane olan Uludağ firması geldi birden aklıma.Acaba o büyük firmaya noldu neden iflas ettiği hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Bursa Uludağ firması battığı anda imdadına balıkesir seyahat ve ortak kuruluş olan (şimdi ortaklar) balıkesir turizm yetişmişti. Balıkesir turizm uludağ şirketini alıp Balıkesir Uludağ A.Ş olara ismini değiştirdiler. Şirket Balıkesirin bütün ilçelerine ve balıkesir çıkışlı olarak bütün şehirlere çalışmaktadır.

cihan mercan

13 yıl önce - Cum 06 Şub 2009, 01:54

yalova seyyahat BURSA--KOCAELİ--ADAPAZARINDAN başka nereye gidiyorku önceden ANTALYA--BALIKESİR--İSTANBUL--İZMİR--v.b gibi büyük şehirlere gidiyordu ama artık nerde

İsmail270116
13 yıl önce - Cum 06 Şub 2009, 14:24

Arkadaşım kışın devam ediyor mu bilmiyorum ama Antalya seferi var.
İstanbul ve Ankara seferide var bunun gibi seferleri mevcut

TEPE_EMRAH
13 yıl önce - Cum 06 Şub 2009, 15:12

Bursa Uludag Turizmin ortaklarından bazıları Bursa içi servis işi ile ugrasıyorlar.Belki de böylesi onlar için daha hayırlı olmuştur.

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara