Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa - 19 Mayıs Stadı
123 ... 798081   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
Ümit Yıldırım

12 yıl önce - Pzr 04 Mar 2007, 13:50
Manisa - 19 Mayıs Stadı

Manisa 19 Mayıs Stadı'nın kapasite artırımı için kale arkası tribününlerinin inşaatı sürmektedir. Bununla ilgili elinde fotoğraflar olan olsaydı, çok makbüle geçerdi.

Koskoca Vestel'in de stadyum için doğru dürüst elini cebine atmıyor olması da ne yaman bir çelişkidir. Türkiye de sponsorluk hala oturmadı malesef.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Manisa_19_May%C4%B1s ...Stad%C4%B1
http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/5488078.asp?sd=4
http://www2.bayar.edu.tr/duyuru/haber/haber.php?id=231

[ Başlık fotoğrafsız ve yoruma dayalı olduğu için haberler ve sohbete taşınmıştır- didem_ - Pzr 04 Mar 2007, 14:06 ]

orhann

12 yıl önce - Pts 26 Mar 2007, 00:32

SADIK KÖKÖZ

12 yıl önce - Pts 26 Mar 2007, 00:34

Projeye Vestel Hiçbir Destek vermiyor
çok haklısın bu konuda.
ama burada sevindirici olan inşaat ihalesini alan firma çok kısa sürede bu işi bitirdi.
tek takdir edilecek olay bu

Serhan Özbayram

12 yıl önce - Pts 26 Mar 2007, 18:27

peki o stadin köseleri ne olacak???neyse hic olmasa yinede bi degisiklik olmus olur simdiki haliylen cok güzel gözüküyor!bence su VESTEL destek ve yardima bulunsa hic fena olmas!bakarsiniz VESTEL kendi üstüne stad yapar "VESTEL ARENA"diye ne güzel olur!!!o ceken fotolari ,arkadasa tesekkürler

Serhan Özbayram

12 yıl önce - Cum 06 Nis 2007, 01:07

bu stadla bilgi hakkinda olanlar varsa bizlere bilgi versinler,simdi bu stadin köseleri ne olacak???

Mehmet44
12 yıl önce - Cum 06 Nis 2007, 20:37

Bakınız ben 2 yıldır Manisa'da yaşıyorum (yaşamak zorundayım demek daha doğru olur sanırım),futbolla az-çok ilgiliyim. Şimdi oturup iyi bir stad istemek için iyi bir taraftar olması gerekmez mi? Çok Manisaspor maçına gittim.Maalesef tribünler dolmuyor. 3 büyüklerin geldiği maçlarda doluyor sadece onda da sadece Tarzanlar adlı taraftar grubu dışında herkes sinema,tiyatro seyreder gibi maç seyrediyor. Destek yok. Gol olduktan sonra bir-iki dakika tezahürat sonra yok. Acaba Manisa'nın önce taraftarlık bilinci edinmesi gerekmez mi? Sözüm meclisten dışarı büyük stad isteyenlerin önce bir Bursaspor,bir Malatyaspor bir Eskişehirspor maçı izlemesini öneririm.

Ümit Yıldırım

12 yıl önce - Sal 10 Nis 2007, 11:51

Geçtiğimiz aylarda kapasite  arttırmak  ve  modernizasyon  amacıyla  inşaatına  başlanılan 19 Mayıs Stadı  iki  kale arkası tribünleri inşaatı hızla devam ediyor.

Güney kale arkası seyirci oturakları montajı tamamlanarak, seyirci  tuvaletleri inşaatı  da  devam etmekte olup, kuzey  kale arkasının karkas montajı bitme  aşamasına gelmiştir.

Tribün altları spor salonları, misafirhane, alış veriş bölümleri, bay-bayan engelli wc leri vb. sosyal mekânlar olarak düşünülüp planlanmaktadır.

Stad inşaatının bitiminde 16.000 kişi kapasiteye ulaşacaktır. Ödenek bulunması halinde kapalı tribün yapılması ve diğer tribünlerin çatı kapatılması da planlanmaktadır. Bu inşaatlar da bittiğinde kapasite 18.000 kişiye çıkabilecektir.

http://www.manisa-gsim.gov.tr

Sezgin G.
12 yıl önce - Cmt 14 Nis 2007, 21:52

Vestel şirketi'nin Manisaspor'a yeterli destek vermemesi gerçekten üzücü.
Manisaspor'un Vestel'e satılması belki kulübün geleceği açısından daha mantıklı olur gibime geliyor. Ancak Manisalıların bu konuya nasıl baktıklarıda çok önemli kuşkusuz.
Iyi bir örnek mesela PSV Eindhoven kulübü. Bu kulüp Philips şirketinin malıdır ve bu sayede bütçesi ve geliride çok iyi. PSV'e ait olan Philips stadyumu'da zaten şirket tarafından yapıldı.

Başka bir örnekte Arap havayolları şirketi Emirates Airlines'in Arsenal'a sponsor olarak (8 yıllık forma reklamı kontratı) 100 milyon sterlin karşılığı 15 yıl süreyle şirket adını o muhteşem stadyuma vermesidir. Stadyumun toplam maliyeti 300 milyon sterlin.
Inşallah bu tür sponsor anlaşmalarını Türkiye'de de görürüz. Saygılarımla.

Orkun
12 yıl önce - Pzr 06 May 2007, 13:47

Stad estetik olarak kötü fakat eski halinden iyidir.. Resimleri yükleyen arkadaşa teşekkürler, ankarada yaşayan bir manisalı olarak merak ediyordum açıkçası.. Vestelin yardım etmediğini de biliyordum..

Arkadaşın önerisi gibi Vestel Arena yapılsa, 15-20 bin kişilik üstü kapalı modern.. İnsanların stadı dolduracaklarını düşünüyorum...

black_tolga

12 yıl önce - Pzr 06 May 2007, 16:29
tebrikler !!!!

slmlar arkadaşlar bişey diyeyimmi türkiyede o kadar görünüm bakımından iğrenç stadlar varki anlatmakla bitmez bence manisa 19 mayıs stadı önceki haliyle öleydi fakat şimdi görüyoruzki gittikçe modernleşiyo ve de kale arkalarının sahaya yakın olmasıda çok sevindiğim olaylardan biri bu stadı zamanla köşelerinide birleştirerek ve de üstünü de modern bi çatıyla kapatılarak türkiyedeki modern stadlar arasında yerini alır ve de derim ki şu andaki en modern 3. stadyum olur inş. zamanla ..dilerim  bu stadyum gelişir ve de turkcell super ligimizde böle sahaya yakın ambiaslı stadyum yapmaları dileğiyle saygılarımla

sayfa 1
123 ... 798081   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET