Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 3835

6 yıl önce - Cum 18 Tem 2014, 22:50

Bursa nılüferde ıyı dıyebıilecegınız ılk okul varmış arkadaslar oğlum ıkıncı sınıfa gıdecek

Sezer__Bursa
6 yıl önce - Cmt 19 Tem 2014, 02:23

Mezun olduğum Mavi Dünya Koleji iyi sayılabilir. Yeni spor yerleri havuz vs. de yapılıyor şu sıralar. Hem de en ucuz özel okullardan biri. Öğrenciye çok yüklenen bir okul istiyorsanız Emine Örnek Koleji olabilir yani orda okuyan tanıdıklar öyle demişti zamanında şuan nasıldır bilemem. Bursa'daki en pahalı okullardan biri. Ama bir çok özel okul var araştırın derim. Özel okullar genelde Mudanya tarafında yoğunlaşmış durumda.

Misafir 64c

5 yıl önce - Çrş 03 Hzr 2015, 11:56

Bursa Gemlik'teki en iyi ilköğretim okulları hangisi bir fikri olan yazsın lütfen.
Mahalle isminde yazarsanız memnun olurum.

Erol Gündüz

4 yıl önce - Prş 10 Mar 2016, 20:55

Hoca İlyas Ortaokulu - Osmangazi / BURSA

Misafir 8a8

2 yıl önce - Pzr 11 Şub 2018, 15:55

Merhaba arkadaşlar.2018 ağustosta bursaya taşınmak istiyorum. 3 çocuğum içinde iyi okul arıyorum. Hatta evi de bu okulların yerine göre tutacağım. Gerçekten de yardım istiyorum bursayı bilenlerden. Kesinlikle devlet okulu tercih ediyorum. Bu yaşa kadar özel okulllardan hiçbir verim alamadım.

hasan-hüseyin
2 yıl önce - Pzr 11 Şub 2018, 18:16

Alıntı:

Merhaba arkadaşlar.2018 ağustosta bursaya taşınmak istiyorum. 3 çocuğum içinde iyi okul arıyorum. Hatta evi de bu okulların yerine göre tutacağım. Gerçekten de yardım istiyorum bursayı bilenlerden. Kesinlikle devlet okulu tercih ediyorum. Bu yaşa kadar özel okulllardan hiçbir verim alamadım.

Çocukllarınız kaç yaşında bilmiyorum ama lise olarak Bursa Erkek Lisesi,Cumhuriyet Lisesi,Atatürk Lisesi namlı liseler.Ama,oraya girmek için puanlarının cidden yüksek olması gerekir diye biliyorum eskilerden.

1997 yılında ilkokul arkadaşım ortaokul derece puanı 93 olmasına rağmen Bursa Erkek Lisesine girmek için torpil kullanmışlardı.O zamanlar erkek lisesine girmek için ortaokul ortalaman 95 puan olmasını istiyorlardı.

Misafir 903

2 yıl önce - Çrş 21 Mar 2018, 00:39

Herkese merhaba Bursa Nilüfer de Devlet okullarından en başarılı olan Ortaokul hangisidir Nette araştırınca Ertuğruldaki KOÇ Ortaokulunu duydum ama emin olamadım önceki yıllarda iyiymiş ama 2018 de durumuna dair herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Bursa’ya henüz taşınmadık okula uygun bir adreste ev tutmayı planlıyoruz bilgisi olan yazabilir mi? Yardımlarınız için teşekkürler

Misafir 012

2 yıl önce - Çrş 21 Mar 2018, 09:03

benim çocuklarım da ortaokulu 4 sene koç okulunda okudular gayet güzel ve tutulan bir okuldur imkanları sosyal faaliyetleri iyidir ancak son zamanlarda öğrenci sayısı artışı fazla oldu ve çok sayıda sınıf açıldı bu da tabiki yoğunluk ve karmaşa getirdi. spor salonu tenis salonu gibi imkanları da da var. yalnız o bölgede kira ya da daire fiyatları oldukça yüksek bilginiz olsun...

Misafir a14

2 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2018, 12:03

Merhaba Agustos ayinda Bursa'ya taşinıyoruz.Benim de 2 tane oglum var ilkokul cagında ve kücuk oğlum 1.sinıfa başlayacak bu yıl.Tabi ki en büyuk sorunumuz çocuklari iyi bir devlet okuluna gondermek ve Bursa 'yı hiç bilmiyoruz.Nilüferde oturmayi düsünüyoruz.Acaba iyi ilkokullar hakkında bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Orhan Gün
2 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2018, 22:22

Özlüce'de Koç.

sayfa 2
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet