Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
burcin sait 3
3 yıl önce - Cum 14 Mar 2014, 21:43
kültürlen kültürlen

kültürlen kültürlen bir hal olduk yemin ediyorum fuarlar kultur merkezleri yemin ediyorum zekadan basım agrıyor.

bozduman
3 yıl önce - Cum 14 Mar 2014, 23:10

Alıntı:
kültürlen kültürlen bir hal olduk yemin ediyorum fuarlar kultur merkezleri yemin ediyorum zekadan basım agrıyor.

Ama sokaklarımızı *** götürüyor. çünkü kültürlü ve lağiğiz

behcoo
3 yıl önce - Cmt 15 Mar 2014, 14:11
ciddi bir kompleks!!!

arkadaşlar siz oyunuzu atılan asfalta göre verebilirsiniz ama kültür merkezi de bir ihtiyaçtır..tiyatro,resim-galeri-sergi,söyleşi yapılacak alanlarda bir sosyal ihtiyaçtır..Dinin devlet işlerinden ayrı olmasıyla kültürel faaliyetlerin ne alakası var o da sizin über hayal gücünüz sanırsam..Haa..Cumhuriyetin ilk yıllarında Atatürk'ün modern sanat dallarına olan desteklerinden 21.yy Türkiyesinde bir yaşayan bireyler olarak hala nefretiniz varsa o da sizin kompleksiniz olsun!!! Sonuç olarak bu proje hala bitirilememiştir..Bu da AKP nin başarısızlıklar halkasına eklenmelidir..

uzay
3 yıl önce - Sal 18 Mar 2014, 18:37

Sokakların *** götürmesi , cahillik , bilinçsizlikle alakalı bir durum. Adam arabasında ki çöpleri yere dökerse , elinde ki çöpü yere atarsa , çanak çömlekte pişen yemeğin yağını sokağa veya mazgala dökerse kusura bakmayın ama iş belediye de değil bireyde biter . Bunu bitirebilmenin çözümü var . Ufak dan bireylere bunu en iyi şekilde aşılayacaksın , bir araba parası kadar da çöp atana ceza yazacaksın . Denetimleri artıracaksın bak bakalım yerde kir çöp görebiliyormusun o zaman .

Not : Bu kültür merkezi yıllardır duruyor , devlet yatırımı diye ortaya konulan proje 5 yılda sadece 1 milyon lira yatırım bütçesi aktarılırsa daha bir 30 sene bekleyeceğe benziyor .

Kültür merkezi açmak kentin kimliğini belirler, insanların sosyal aktivitelerini arttırır . Herşey sinemadan ya da AVM'den ibaret değildir...

Misafir 091

2 yıl önce - Pts 02 Şub 2015, 08:31

İnşaatın tamamlanması için ihale yapılmış, sonunda bitecek kültür merkezi inşaatı

bennehon
2 yıl önce - Sal 10 Şub 2015, 21:45

İhale yapıldığı çok iyi olmuş artık bu inşaatın tamamlanması lazım neredeyse yirmi yıl oldu başlayalı

Misafir bc7

2 yıl önce - Sal 10 Şub 2015, 22:34

Yapılan Proje

Izmir Restorasyon
2 yıl önce - Çrş 11 Şub 2015, 02:14

Yapilana kadar Eskidl proje. Hence mesela fuar alanı daha güzel duruyor ya da ASSM

bennehon
2 yıl önce - Çrş 11 Şub 2015, 02:23

Hocam güzelliğini falan geç artık böyle kaba inşaat halinde kalacağına bitsin o da yeter

Baki KARAKOÇ
2 yıl önce - Prş 12 Şub 2015, 23:33

Bir an önce bitmesi ve bu kültür merkezi içinde Devlet Tiyatrolarının sabit bir sahnesinin olması dileğiyle.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet