Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Safir gökdeleni - Kiler'in İstanbul Sapphire Projesi
« önceki   1234 ... 828384   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Farmir
14 yıl önce - Cmt 21 Şub 2004, 22:47

At least some news on the fate of the stalled TAT Towers and "Levent 2002 Residences" of Tatlici. According to the recent article in dunyagazetesi.com.tr, TAT Towers are to open in 2006 and "Levent 2002 Residences" (called "TAT 2000" in the article) in 2005.
from http://www.dunyagazetesi.com.tr/news_display.asp? ...dept_id=30
Here is the excerpt from the article as concerns the Tatlici investments
"Tat Towers gün sayıyor
İşadamı Salih Tatlıcı tarafından Şişli, Etiler ve Zincirlikuyu yaptırılan alışveriş merkezleri 1.5 yıl içerisinde hizmete girecek. Etiler'de Tat 2000, Şişli'de Tat Merkez ve Zincirlikuyu'da Tat Towers'ın yapımına başladıklarını, 1.5 yıl içerisinde üc projeyi hizmete sokacaklarını belirten proje yönetmeni mimar Meriç Bayraktaroğlu, hayata geçirilecek projelerin otel, apart daireler, ofis ve alışveriş merkezlerini kapsadığını söyledi. Bayraktaroğlu, 3 projenin toplam 210 bin metrekare inşaat maliyetinin metrekare başına 100 dolar olduğunu belirtti. 1 yıl içinde faaliyete geçecek olan Tat 2000'in yatırım maliyetinin 50 milyon doları bulacağını açıklayan Bayraktaroğlu, Tat 2000'in 40 bin metre kare olduğunu söyledi
."

Kazandibi
14 yıl önce - Pzr 22 Şub 2004, 00:50

Levent 2002 in Levent and TAT 2000 in Etiler are different projects.

Good news, though!

Farmir
14 yıl önce - Cmt 06 Mar 2004, 18:47

Old information (from summer of 2000) on Etiler TAT 2000 project from the web site of Yuksel Construction Co., the former contractor company of the project (before the project was stopped due to the economic crisis and lack of financing).

from http://www.yukselinsaat.com.tr/insaat/Tr/bulten/s ...AT2000.asp

"ETİLER TAT 2000 ALIŞVERİŞ MERKEZİ VE APART OTEL İNŞAATLARI DEVAM EDİYOR...

Etilerde 5 blok olarak inşa edilmekte olan Etiler Tat 2000 Alışveriş Merkezi ve Apart Otel Projesinde; A,B,C ve E blokları zemin kat kotuna kadar tamamlandı. Zemin üstü ruhsatı beklenen bu blokların dışında, rampa blok olan D blokta ise zemin üstüne getirme çalışmaları devam ediyor.
56 parsel üzerinde 4 bodrum, zemin ve 1 normal kattan oluşan Apart Otel'in kaba inşaatı tamamlandı ve ince inşaat işlerine devam ediliyor.
"

Again, it is an old information, from 2000, before the project stopped.
Now, if the info posted above from www.dunyagazetesi.com.tr is to be trusted, the Etiler TAT 2000 project should be finished within a year, at the cost of US$ 50 million.

Anıl

14 yıl önce - Pts 17 May 2004, 20:40

Le Tat Otel'in temeli. Bizde bir tane daha fotosu vardı ama ne oldu bilmiyorum.
Bunu bu haftasonu Mövenpick'ten çektim (16/05)

(+)

Faruk

14 yıl önce - Sal 18 May 2004, 01:53

Ben Anil'in en son çektigi resim ile geçen yil çekilen resimler arasinda hiç bir fark göremiyorum hiç bir gelisme, hareketlilik ve çalisan isçiler göremiyorum insaat'ta

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 828384   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL